Soļošana: otro reizi notiek Viktora Kazāka piemiņas kausa izcīņa

Pilsētas svētku ietvaros trešo gadu pēc kārtas 26.jūlijā Gulbenes stadionā notika Viktora Kazāka piemiņas kauss soļošanā. Šogad tas notika otro reizi. Sacensības noritēja sirsnīgā atmosfērā ar uzmundrinošiem vārdiem, dejām un ovācijām. 

Par to īpaši jāpateicas V.Kazāka ģimenei – meitai Maijai, mazbērniem Signei un Madaram un mazmazbērnu pulciņam, kas bija sarūpējuši katram dalībniekam piemiņas balviņu. Jau trešo gadu tika pasniegts ceļojošais kauss. Pirmajā gadā par augstiem sasniegumiem un soļošanas tradīciju kopšanu Gulbenes novadā tas tika pasniegts Gunāram Rubenim, pagājušajā gadā šis gods tika uzticētes Ritai Vucēnai, savukārt šogad ceļojošais kauss aizceļoja pie Jāzepa Odumiņa.

Dāmām bija jāveic 2 kilometri gara distance un par uzvarētāju šogad kļuva olimpiete Agnese Pastare no Ogres. Lizumniecei Ilmai Melnei - otrs labākais rezultāts. 35 gadi un vecākām sievietēm tika pielāgots izcīnītā rezultāta un vecuma koeficients. Tā pirmo vietu izcīnīja Rita Vucēna, otrajā vietā - Diāna Odumiņa, bet trešajā pozīcijā - Dace Saulīte no Madonas.

Vīrieši spēkiem mērojās 3 kilometru soļošanā. Veterāniem pēc aprēķinātās koeficientu sistēmas par uzvarētāju kļuva Raitis Lērme no Valmieras. Otro vietu izcīnīja Gunārs Rubenis, bet trešajā vietā - Jāzeps Odumiņš.

Pirms soļošanas pasākuma sportistus priecēja Gulbenes vidusskolas 4.klases deju grupa no projekta „Vai Tu esi manos DRAUGOS?”  un līnijdeju grupa LENO. Par sacensību organizēšanu paldies Mirdzai Kušķei, kas pirms diviem gadiem kļuva par šo sacensību idejas autori.

Pievieno komentāru

Sports