Soļotāji izcīna godalgotas vietas 1

Garajās svētku brīvdienās aktīvi sportojuši un ar labiem rezultātiem startējuši sacensībās ir Gulbenes veterāni.

Valmierā 21.jūnijā notika Valmieras atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem pēc koeficientu sistēmas. Sacensībās piedalījās spēcīgākie Latvijas veterāni, starp viņiem arī gulbenieši Ivars Logins, Harijs Āboliņš un Gunārs Rubenis.

I.Logins lodes grūšanā ar rezultātu 18,30 metri izcīnīja 2.vietu, bet savā vecuma grupā viņam - 1.vieta. Diska mešanā I.Logins savā vecuma grupā ar rezultātu 41,90 metri izcīnīja 2.vietu.

5 kilometru soļojumā kārtējo personīgo rekordu 23,11 minūtes sasniedza Harijs Āboliņš. Šis rezultāts viņam garantēja 3.vietu visu soļotāju konkurencē un 1.vietu savā vecuma grupā. Sacensību absolūti labāko rezultātu 20,25 minūtes 5 kilometru soļojumā uzrādīja Gunārs Rubenis, izcīnot 1.vietu gan visu soļotāju konkurencē, gan arī savā vecuma grupā.

Latvijas 1.meistarsacīkstēs soļošanā pēc koeficientu sistēmas veterāniem Preiļos 5 kilometru distancē 1.vietu un čempiona titulu ar rezultātu 21,04 minūtes izcīnīja G.Rubenis. Juris Gjačs ar rezultātu 23,11 minūtes ierindojās 2.vietā, H.Āboliņš ieguva 4.vietu, savukārt Andrejs Vācietis - 7.vietu.

Preiļos notika arī Līgu un Jāņu atklātais vieglatlētikas čempionāts veterāniem. Sacensības katrā disciplīnā notika pa vecuma grupām, katrā disciplīnā pēc koeficientu sistēmas tika noteikti arī trīs labākie sportisti. 5 kilometru soļojumā G.Rubenis uzvarēja gan savā vecuma grupā, gan arī visu soļotāju konkurencē.

G.Rubenis ieguva 1.vietu arī lodes grūšanā gan savā vecuma grupā, gan arī visu lodes grūdēju konkurencē. J.Gjačs 5 kilometru soļojumā savā vecuma grupā izcīnīja 1.vietu, bet visu soļotāju konkurencē viņam 2.vieta. H.Āboliņš 5 kilometru soļojumā savā vecuma grupā izcīnīja 1.vietu, savukārt A.Vācietis savā vecuma grupā ierindojās 3.vietā.