Soļotājiem labi panākumi

Murjāņu sporta ģimnāzijas stadionā 3.aprīlī notika pirmās brīvdabas starptautiskās soļotāju sacensības "Aprill, Aprill" un Latvijas čempionāts 10 un 20 kilometru soļošanā. Sacensībās startēja arī vairāki soļotāji no Gulbenes rajona.

Teicamus panākumus guva Lizuma pagasta iedzīvotājs Edgars Gjačs. 10 kilometru distanci viņš veica 48:04,5 minūtēs, kas viņam deva 2.vietu aiz Lietuvas pārstāvja. Edgars izcīnīja arī tiesības piedalīties Pasaules jauniešu čempionātā vieglatlētikā, kas jūlijā notiks Itālijā.

Jaunietēm 5 kilometru soļošanā galgausniete Ilma Melne ar rezultātu 31:57 ierindojās 9.vietā, starp latviešu sportistēm viņai ir trešais labākais rezultāts. Sievietēm veterānēm 1 kilometra soļošanā druvēniete Irita Bačka ar rezultātu 5:15 izcīnīja 1.vietu.

Vīriešiem veterāniem Juris Gjačs 3 kilometru soļošanā ar rezultātu 15:20 ieguva 1.vietu, 3.vietu izcīnīja gulbenietis Gunārs Rubenis (17:30) un 5.vietu ieguva gulbenietis Harijs Āboliņš (18:49).