Šonedēļ notiek pirmā olimpiāde šajā mācību gadā 1

Gulbenes rajona padomes Izglītības pārvaldes vadītāja Liāna Jansone "Dzirksteli" informē, ka skolēniem ar novembri ir sācies olimpiāžu laiks, kurās skolēni varēs izmēģināt savus spēkus un parādīt zināšanas. Savukārt skolotājiem šonedēļ notiks vairāki semināri.

L.Jansone stāsta, ka 6.novembrī Gulbenes ģimnāzijā 11. un 12.klašu skolēniem norisināsies olimpiāde angļu valodā.

 

"Parasti tieši ar novembri skolās sāk notikt olimpiādes dažādos mācību priekšmetos. Katru mēnesi plānojam, kādas olimpiādes notiks. Šomēnes būs vēl viena olimpiāde vācu valodā, kura notiks 21.novembrī," norāda L.Jansone.


Šodien sociālo zinību skolotāji papildina savas zināšanas seminārā, bet rīt notiks metodiskās apvienības sanāksme angļu valodas skolotājiem.


"Trešdien pēcpusdienā rajona padomes telpās notiks seminārs par darbu ar skolēnu pašpārvaldēm. Tajā tiksies direktoru vietnieki ārpusklases audzināšanas darbā un skolēnu pārstāvji no pašpārvaldēm. Mums ir pieņemts, ja kāds izglītības darbinieks kaut kur dodas, piemēram, uz kādu semināru un ievāc plašāku informāciju, tad pēc tam šī informācija tiek izstāstīta arī pārējiem. Arī šoreiz skolotāja Ingrīda Vanaga no Lejasciema bija Rīgā seminārā, tāpēc tagad tiek aicināti visi ieinteresētie, lai spriestu par skolēnu pašpārvalžu darbu," skaidro L.Jansone.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

nu gan

jāāāā - sporta ziņa ne pa jokam :)))
Olimpiāde jau ir - tikai...

pirms 12 gadiem, 2008.11.05 17:58

Sports