Šoreiz uzvara ir mūsējā!

Vakar Jelgavā Buki tikās ar "Zemgales" komandu.

Abām komandam spēles sākums nebija izdevies, daudzo kļūdu dēļ pirmos punktus spēlē iemeta tikai 2. minūtes vidū.

 

Sākumā Zemgale izvirzījās nelielā vadībā (6:0), taču Gulbenes komanda ātri vien atspēlējās, un jau ceturtdaļas vidū Jansona precīzais tālmetiens izvirzīja Bukus vadībā 8:9. Turpmāko ceturtdaļas laiku mājinieki spēja gūt punktus tikai ar soda metieniem, turpretī Bukiem neapturams bija gan Uldis Rudzītis un Edmunds Gabrāns, jo īpaši aizsardzībā. Rezultāts pēc pirmās ceturtdaļas - 13:24 - Buku labā!

 

Otrās ceturtdaļas sākumā gulbenieši lieliski spēja izmantot pretinieku kļūdas uzbrukumā - ko neiemeta viņi, iemetām mēs. Pēc nospēlētajām 2 minūtēm rezultāts jau - 13:30.

 

Kad pēc minūtes pārtraukuma Buki bija sasnieguši jau 19 punktu pārsvaru, Zemgalei sāka arī no tālās distances, mājiniekiem pāris minūšu laikā izdevās izrāviens - 9:3, rezultāts - 28:37.

 

Vēl minūti pirms puslaika beigām likās, ka izdosies apturēt Zemgales ofensīvu, taču pēdējā sekundē sekoja vēl divi punkti pretiniekam, rezultāts - 33:41.


Trešā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā. Buki ik pa brīdim atrāvās līdz +15, tāpat arī Zemgale spēj pietuvoties līdz -9. Ceturtdaļa aizritēja mazliet veiksmīgāk par iepriekšējo, atgūts 10 punktu pārsvars -. 53:63.

 

Līdz pat pēdējās cetrutdaļas vidum Bukiem izdevās nosargāt to pašu 10 punktu pārsvaru, taču pie rezultāta 65:73 ar katru Zemgales metienu vietējā publika atdzīvojās arvien vairāk, tādā veidā pat "izvelkot" Zemgali no mīnusiem. Pēdējās minūtēs Zemgalei izrāviens - 9:0. Buki pēdējās sekundēs tomēr nosargāja uzvaru -  74:75.


Uldis Rudzītis par spēli: "Jelgavā vienmēr grūti spēlēt, taču šoreiz likās, ka viņi bija pārāk pārliecināti par sevi. Mēs bijām noskaņojušies uzvarēt. Katrs izdarīja savu darbu. Jā mums bija spēles sākumā liels pārsvars, taču tā kā mēs esam aizvadījuši jau trīs līdzīgas spēles. Pietrūka arī Kazāka, un arī mūsu soliņš nav no tiem garākajiem. Grūti arī izturēt spēli līdz galam, pietrūkst spēka un koncetrēšanās."

Pievieno komentāru

Sports