Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šosestdien un svētdien - „Vaidavas kauss”! 3

Šosestdien un svētdien (14. un 15.maijā)Apē notikds starptautiskais motokross „Vaidavas kauss". Jau 38. reizi Arvīda Levana vārdā nosauktajā mototrasē balvas gaidīs īpašniekus - meistarīgākos un veiksmīgākos motosportistus. Vienlaikus notiks arī Latvijas čempionāta otrais posms motokrosā visās motociklu klasēs. Un, protams, būs arī plašu popularitāti ieguvusī „Zelta mopēds" balvu izcīņa, kas vienmēr bijusi interesanta gan sportistiem, gan skatītājiem.

Sportisko intrigu netrūks, jo paredzēts, ka piedalīsies gandrīz visi Latvijas spēcīgākie motosportisti, tai skaitā pasaules čempionātu dalībnieki brāļi Augusts un Roberts Justi un Latvijas čempionāta 1.posma (Aizputes) veiksminieki.

 

Kā vienmēr, plaši pārstāvēti Apes mototrasē būs Igaunijas motokrosa meistari. Par balvām cīnīties ieradīsies sacensību dalībnieki arī no Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas.

 

Skatītājiem būs interesanti vērot notikumus slavenajā Klētskalna tramplīnā, jo jaunie sportisti ir nolēmuši pārspēt Laura Freiberga pērn uzstādīto 41 metra tāllidojuma rekordu. Pirmo reizi Latvijā sacensībās startēs elektromotocikls, ko varēsim vērot mopēdu konkurencē. Sagaidāms, ka 38. „Vaidavas Kausā" tiks uzstādīts neoficiāls dalībnieku rekordskaits vienās motokrosa sacensībās - organizatori plāno, ka minētajā nedēļas nogalē Apes mototrasē sacentīsies vairāk kā 400 sportisti.

 

Jau tradicionāli loterijā laimīgo ieejas biļešu īpašniekus gaidīs ļoti vērtīgas balvas no „Husqvarna" un „Anttila".

 

Sacensību programma abās dienās solās būt ļoti blīva un saspringta.

 

Sestdien, 14. maijā, sacensības sāksies pulksten 12.00. Startēs šādas motociklu klases: MX-50, MX-65, MX-85, MX-85B, Kvadri-100, Kvadri-200, Solo-iesācēji, H14+,H35+, Kvadri-iesācēji, Kvadri-Hobby, Blakusvāģi un b/v-veterāni.

 

Svētdien, 15. maijā, sacensību braucienu sākums būs 11.30. Šajā dienā startēs MX-1, MX-2, Seniori, Veterāni, Dāmas, Kvadri-Open un Kvadri-veterāni, Mini-MX un „Zelta mopēds".

 

Ieejas biļešu cenas: sestdien: bērniem un skolēniem ieeja - brīva, pensionāriem - 1 Ls, pārējiem - 2 Ls.

Svētdien: skolēniem līdz 16 gadiem un pensionāriem - 1 Ls, pārējiem - 4 Ls. Pieaugušajiem būs iespēja iegādāties īpašu biļeti uz abām sacensību dienām, kas maksās 5 Ls. Autocaurlaide abās dienās maksās 2 Ls.

 

Sestdienas vakarā Apes tautas namā notiks atpūtas vakars - motoballe.

 

Plašāka informācija un sacensību nolikumi atrodami mājas lapās www.vaidavaskauss.lv, www.zeltamopeds.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Sports