Šosezon mūsu orientieristi izcīna divdesmit godalgotas vietas 2

Gulbenes novada orientieristi šosezon ir bijuši ļoti aktīvi kaimiņu novada sacensību seriāla „Horizonts 2010" atbalstītāji, īpaši jauniešu un bērnu grupās. Par skaitlisko daudzumu liecina arī kopvērtējuma rezultāti. Divdesmit mūsu novada sportisti ir izcīnījuši godalgotās vietas.

Jaunākajā V 10 grupā zēniem otro vietu izcīnīja Eduards Štoknis, kurš bija piedalījies vienpadsmit posmos, bet trešo vietu izcīnīja Kristers Eduards Usārs, kurš trīspadsmit reizes bija orientējies pa Alūksnes puses mežiem.

S 12 grupas meitenēm par uzvarētāju kļuva Alise Jermacāne, bet S 14 grupā labākā bija Agneta Švarce Švampāne. Zēniem šajā vecuma grupā trešo vietu izcīnīja Rihards Lūkins. Jaunietēm S 16 grupā, piedaloties trīspadsmit posmos, par uzvarētāju kļuva Laura Igaviņa.

Savukārt jauniešiem viss goda pjedestāls gulbeniešiem - par uzvarētāju kļuva Emīls Galvans, viņam arī iegūta maksimālā punktu summa, tas ir, vismaz deviņos startos viņš ir uzvarējis. Otrajā pozīcijā - Egils Bošs, bet trešais - Artūrs Karulis.

S 18 grupā līderpozīcijas - Sindijai Širakai, viņai - pirmā vieta. Jauniešiem par uzvrētāju kļuva Jānis Bošs.

Vīriešiem spēcīgākajā V A grupā trešo vietu izcīnīja Armands Lūkins. Sievietēm šajā grupā arī trešajā pozīcijā Daiga Krēsliņa.

V B grupā par uzvarētāju kļuva Viktors Borisovskis. Sievietēm īsajā distancē S H grupā par uzvarētāju kļuva Ilva Bērziņa, bet trešajā pozīcijā - Barba Poda.

S 35 grupā Gerdai Sirmajai - pirmās vietas lauri, viņa no gulbeniešiem piedalījusies visvairāk - 14 posmos. Tikpat kārtas apmeklējis arī Atis Anže, kurš V 65 grupā izcīnīja pirmo vietu. Atis arī ir bijis uzvarētājs vismaz deviņos posmos. Šajā vecuma grupā otro vietu ieguva Juris Zaķis.

V 45 grupā Arvim Rubenim trešā vieta.

Alūksnes orientēšanās sacensību seriāls „Horizonts 2010" šosezon norisinājās 16 kārtās. Šo iespēju piedāvāja orientēšanās klubs „Alūksne", kurš no pavasara līdz rudenim otrdienu vakarpusēs aicināja doties orientēšanās distancē. Visās kārtās piedalījušies desmit sportisti, bet kopā visas sezonas garumā sacensības apmeklējuši 284 dalībnieki. Viskuplākais dalībnieku skaits (135) piedalījās 1.kārtā, bet vismazākais (54) 15.kartā. Seriāla kopvērtējumā vērtēja deviņus labākos startus.