Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spēcīgākais puisis mīt Rankā 3

Visu dalībnieku rezultāti bija ļoti blīvi
Svētdien pie Gulbenes bibliotēkas notika mūsu novada spēkavīru sacensības "Gulbenes dzelzs 2010". Skatītāji varēja vērot spēkiem mērojamies 13 spēcīgus mūsu novada puišus vecumā no 17 līdz 21 gadam. Vairāk foto šeit.

Dalībniekiem sacensību laikā bija jāizpilda pieci vingrinājumi - fermera pastaiga, baļķa celšana, auto vilkšana, akmens celšana un stafete. Sacensības vadīja mūsu novada spēkavīrs Andris Leišavnieks, kurš šādās sacensībās piedalās arī Latvijas līmenī. Sacensību galvenais tiesnesis bija Aigars Cīrulis. Sacensībās startēja Kristaps Dauksts (Ranka), Uvis Vasiļenko (Beļava), Kristaps Kravalis (Līgo), Didzis Dzērve (Gulbene), Jānis Kravalis (Līgo), Oskars Dauksts (Ranka), Ingus Siliņš (Gulbene), Lauris Dārziņš (Gulbene), Gints Šķenders (Beļava), Matīss Makejevs (Jaungulbene), Vitālijs Vasiļjevs (Gulbene), Linards Rācenis (Jaungulbene), Guntars Serģis (Gulbene).  

1.vietu sacensībās izcīnīja Rankas pārstāvis K.Dauksts. Viņam pienācās arī ceļojošais kauss. 2.vietā ierindojās U.Vasiļenko, 3.vietā - K.Kravalis.

 

Galvenais tiesnesis A.Cīrulis norāda, ka no 13 dalībniekiem tikai 4 bija piedalījušies šādās sacensībās. Tie ir D.Dzērve, K.Dauksts, U.Vasiļenko un G.Šķenders, pārējie puiši startēja pirmo reizi.

 

"Visi nostartēja ļoti labi. Sacensību rezultāti bija ļoti blīvi, kas pierāda, ka spēka ziņā viņi visi ir līdzvērtīgi, vienkārši kādam paveicās, citam - ne tik ļoti. Šādās sacensībās vienmēr ir jāņem vērā veiksmes faktors. Ja tiek pieļauta kļūda kādā vingrinājumā, kopvērtējumā tas var dārgi maksāt. To piedzīvoja arī D.Dzērve, kurš fermera pastaigā pieļāva kļūdu, lai gan varēja būt šo sacensību uzvarētājs. Viņš izcīnīja 1.vietu trijos no pieciem vingrinājumiem, bet kopvērtējumā ierindojās vien 4.vietā," stāsta A.Cīrulis.

 

Sacensību organizators sporta klubs "Gulbenes K.S.P." saka paldies sacensību atbalstītājiem: Gulbenes pilsētas pārvaldei, Gulbenes sporta centram, Gulbenes bibliotēkai, Gulbenes kultūras centram, Zemmessardzes 25.kājinieku bataljonam, veikalam "Gigants LV", veikalam "Respect You", Kantes krogam, salonam "La rosa", reklāmas darbnīcai "KOPA", Gulbenes novada jauniešu centram "Bāze", informatīvajiem atbalstītājiem "Dzirkstele" un "Gulbenes TV", kā arī visiem, kas sniedza personīgo atbalstu.

 

"Domāju, ka sacensības ir izdevušās. Arī skatītāju un līdzjutēju bija pietiekami daudz. Šādas sacensības ir plānots rīkot arī nākamgad," saka A.Cīrulis.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

skatītājs

Citu pagastu puišiem cīnīties bija grūtāk, jo gulbeniešiem bija jūtams žūrijas atbalsts, piem. pieturēja maisus, ko citiem nedarīja. Žūrijai jābūt neitrālai.

pirms 9 gadiem, 2010.05.27 15:55

ĻISOPED

Es domāju kad Guntars Dambis bij labākais ar to cepuri melno!

pirms 9 gadiem, 2010.05.26 14:48

Aivars Atkoda

bļa Dzērve zvērs labākais tik sakumā nepaveicaas taa jau a***enais vecis!Riktīgs Powers!Riktīgs Spēks!

pirms 9 gadiem, 2010.05.26 14:44

Sports