Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spēka divcīņa ar ekipējumu: gulbenieši kopvērtējumā notur savu pozīciju

 Ādažu novada Sporta dienas ietvaros 6. septembrī notika arī Latvijas Kausa izcīņas 13.posms - Ādažu novada čempionāts spēka divcīņā – svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkmē no zemes ar ekipējumu.

Šis čempionāts bija netradicionāls sacensību dalībniekiem, jo tas bija pirmais Latvijas Kausa izcīņas posms, kas noritējis divās disciplīnās. Visbiežāk Latvijas Kausa posmi notiek spēka trīscīņā vai spiešanā guļus, taču šoreiz sacensību dalībniekiem bija iespēja savus spēkus pārbaudīt svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkmē.

Sacensību gaita nebaidīja tajās piedalīties vairākus sportistus no dažādām Latvijas pilsētām un komandām. Visvairāk pārstāvētā komanda bija „Gulbenes K.S.P.”, kurai izdevās šajās sacensībās iegūt pirmo vietu un vēl joprojām noturēt savu pozīciju Latvijas Kausa kopvērtējumā.

Sieviešu konkurencē absolūtajā vērtējumā spēcīgākā bija komandas „Gulbenes K.S.P.” sportiste Valērija Ņekrasova, aiz sevis atstājot Svetlanu Svjatnaju no komandas „Atlētika” un „Gulbenes K.S.P.” sportisti Santu Skangali.

Starp jauniešiem absolūti spēka divcīņā izveicīgākie bija Sandis Barops no komandas „Spēka Pasaule – Ādaži” un komandas „Gulbenes K.S.P.” sportists Arnis Petručēns. Savukārt par trīs absolūti spēcīgākajiem junioriem kļuva komandas „Gulbenes K.S.P.” sportisti – Jānis Kravalis un Mārtiņš Ķulis -, un „Atlētika” sportists Agnis Terehins.

Absolūtajā vērtējumā vīru grupā labākais bija komandas „Atlētika” sportists Maksims Popovs, ļaujot otro vietu iegūt Kalvim Kazākam no komandas „Spēka Pasaule - Ādaži” un trešo vietu izcīnīt Andrejam Šilo, pārstāvot komandu „Gulbenes K.S.P.”.

Komandas „Gulbenes K.S.P.” sportists Arnis Mazurs senioru grupā izcīnīja godalgoto pirmo vietu, savukārt Jānis Babris no komandas „Rembate” absolūtajā vērtējumā bija otrais spēcīgākais seniors.

Sacensību rezultāti pieejami http://www.powerliftings.lv/?page=comments&id=1198

Sacensības organizēja Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību „Spēka Pasaule”, Ādažu sporta centru un Ādažu novada domi.

Latvijas Kausa izcīņas 14. posms „Latgales Kauss” svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma notiks jau 27. septembrī Rēzeknē.

Pievieno komentāru

Sports