Spēka sports: arī šogad “Gulbenes K.S.P.” atkal ir spēcīgākā komanda Latvijā

Pagājušās nedēļas nogalē Alūksnē norisinājās 2018.gada Alūksnes novada čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus. Tas bija 17. Latvijas kausa posms, kurā startēja “Gulbenes K.S.P.” sporta kluba 23 atlēti. Komandu vērtējumā “Gulbenes K.S.P.” komanda izcīnīja 1.vietu.

“Gulbenes K.S.P.” pārstāvis Aigars Cīrulis norāda, ka līdz ar to “Gulbenes K.S.P” svara stieņa spiešanā guļus komanda ir izcīnījusi 2018.gada Latvijas kausu svara stieņa spiešanā guļus. “Mūsu spēka trīscīņas komandas atlēti ir izcīnījuši arī 2018.gada Latvijas kausu spēka trīscīņā!” atgādina A.Cīrulis.

Viņš visiem komandas atlētiem saka lielu paldies par ieguldīto darbu, jo, pateicoties sportistu uzņēmībai un treniņos ieguldītajam darbam, šogad “Gulbenes K.S.P.” atkal ir spēcīgākā komanda Latvijā gan spēka trīscīņā, gan svara stieņa spiešanā guļus.

“Komandas atlēti nostartēja ļoti labi. Ir atgriezušies vecie atlēti, kā arī ir pievienojušies jauni. Šīs bija pēdējās Latvijas kausa sacensības mūsu komandai. Jau pirms laba laika komanda izcīnīja Latvijas kausu spēka trīscīņā, bet pēc šīm sacensībām Alūksnē esam izcīnījuši arī 1.vietu Latvijas kausā svara stieņa spiešanā guļus. Vēl, protams, ir trīs kausa posmi, bet praktiski vairs nav iespējams mums atņemt 1.vietu,” saka A.Cīrulis.

Tagad komandas atlēti gatavosies tikai Latvijas čempionātiem, bet divi atlēti dosies uz Eiropas čempionātu.
-

Pievieno komentāru

Sports