Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spēka trīscīņa: čempionātā - daudz godalgu

Sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” atlēti labo personīgos un arī Latvijas rekordus

Siguldā 28. un 29.novembrī norisinājās Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, kurā sporta klubu “Gulbenes K.S.P.” pārstāvēja 12 dalībnieki.

Sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” pārstāvis Aigars Cīrulis informē, ka sieviešu grupā svara kategorijā līdz 47 kg Latvijas čempiones titulu, labojot Latvijas rekordus visos vingrinājumos un summā, izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 218,5 kg. Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 105 kg Latvijas čempiona titulu, arī labojot Latvijas rekordus visos vingrinājumos un summā, izcīnīja Uldis Ķiploks ar rezultātu 720 kg, arī absolūtajā vērtējumā viņam – 1.vieta. Junioru grupā svara kategorijā līdz 74 kg Latvijas čempiona titulu izcīnīja Kārlis Eniks ar rezultātu 512,5 kg, 2.vietu ieguva Aļiks Jurcovs (495 kg). Svara kategorijā līdz 83 kg 3.vietu ieguva Ruslans Dmitrievs (482,5 kg). Svara kategorijā līdz 105 kg Latvijas čempiona tituls - Dzintaram Lācim (607,5 kg). Svara kategorijā virs 120 kg Enijs Rubenis izcīnīja Latvijas čempiona titulu (567,5 kg). Komandu vērtējumā “Gulbenes K.S.P.” junioru komanda izcīnīja 1.vietu. “Open” grupā svara kategorijā līdz 66 kg 2.vietu ieguva Andrejs Šilo (475 kg). Svara kategorijā līdz 93 kg 6.vietā ierindojās Normunds Aizupietis (565 kg). Senioru grupā virs 60 gadiem svara kategorijā līdz 66 kg Latvijas čempiona titulu, labojot Latvijas rekordus visos vingrinājumos, izcīnīja Ēriks Dumārovs (272,5 kg). Svara kategorijā līdz 83 kg 2.vieta - Jānim Vanagam (285 kg). Svara kategorijā līdz 105 kg arī 2.vieta - Jānim Pērkonam (340 kg). Komandu vērtējumā sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” komanda izcīnīja 3.vietu.

“Komandas atlēti Latvijas čempionātā uzrādīja teicamus startus. Daudzi laboja savus personīgos rekordus, Ē.Dumārovs, U.Ķiploks un L.Cīrule laboja arī Latvijas rekordus. L.Cīrulei pat izdevās svaru stieņa spiešanā guļus uzspiest 47,5 kg – šis svars ir lielāks par viņas personīgo svaru. Uldis un Larisa tagad sāks gatavoties 2016.gada Eiropas čempionātam klasiskajā spēka trīscīņā, kas marta sākumā norisināsies kaimiņzemē Igaunijā,” stāsta A.Cīrulis.

“Latvijas čempionātā sportistam, kurš laboja visus četrus Latvijas rekordus un pēc Vilksa punktiem bija labākais, sacensību organizatori piešķīra specbalvu. Šādu balvu saņēma U.Ķiploks. Balvas apmērs ir 720 eiro, kas ir vienāds ar viņa paceltajiem kilogramiem. Liels paldies komandas atlētiem par viņu ieguldīto darbu treniņos un sasniegtajiem augstajiem rezultātiem. Mūsu junioru komanda nostartēja vienkārši perfekti, visi izcīnīja godalgas un sasniedza personīgos rekordus, arī komandu konkurencē negaidīti tika izcīnīta 1.vieta. Komandai ir pievienojies arī jauns atlēts R.Dmitrievs, kuram šis bija pirmais Latvijas čempionāts, bet arī viņš jau izcīnīja godalgas, kaut gan trenējas tikai mēnesi. Arī mūsu veterāni cīnījās godam un pelnīti izcīnīja 3.vietu komandu konkurencē, kā arī J.Pērkons sasniedza savus personīgos rekordus.”

A.Cīrulis piebilst, ka komandai atlicis vēl pēdējais starts Latvijas čempionātā klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus, kas decembrī norisināsies Inčukalnā. Viņš cer, ka arī šajā čempionātā komandas atlēti spēs uzrādīt ļoti augstus rezultātus. Komandas atlēti pateicas par atbalstu Gulbenes pilsētas pārvaldei un sporta centram.

Pievieno komentāru

Sports