Spēka trīscīņa: “Gulbenes K.S.P.” - kārtējā uzvara

Pagājušās nedēļas nogalē Madonā norisinājās 2018.gada Madonas novada atklātais čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, Latvijas kausa 2.posms, kurā “Gulbenes K.S.P.” sporta kluba komandu pārstāvēja piecpadsmit sportisti.

“Gulbenes K.S.P.” pārstāvis Aigars Cīrulis stāsta, ka sacensības bija ļoti smagas, bet 12 komandu konkurencē izdevās izcīnīt 1.vietu.
Sieviešu grupā: 2.vietu (svara kategorijā līdz 52 kg) izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 182,5 kg, 2.vietu (līdz 63 kg) izcīnīja Marina Vīksniņa - 237,5 kg. Egija Terentjeva (virs 72 kg) izcīnīja 4.vietu ar rezultātu 167,5kg.

“Open” grupā: 2.vietu, labojot personīgos rekordus, izcīnīja Rihards Širaks (līdz 59 kg) ar rezultātu 295 kg, 4.vietu savās pirmajās spēka trīscīņas sacensībās, labojot personīgos rekordus, izcīnīja Rolands Cīrulis - 240 kg.

1.vietu (līdz 66 kg) izcīnīja Andrejs Šilo - 460 kg, 3.vietu savās pirmajās spēka trīscīņas sacensībās, labojot personīgos rekordus, izcīnīja Alans Karuzins - 255 kg. 5.vietu (līdz 74 kg) izcīnīja Aliks Jurcovs - 460 kg, 8.vietu, labojot personīgos rekordus, izcīnīja Ringolds Kļaviņš - 395 kg, absolūtajā vērtējumā veterānu V50 grupā - 1.vieta.

6.vietu (līdz 83 kg) ieguva Raitis Vinters - 465 kg, absolūtajā vērtējumā veterānu V40 grupā – 3.vieta. Diemžēl bez ieskaites palika Deins Valdis Štāls.

5.vietu (līdz 93 kg)  izcīnīja Raimonds Grīgs - 510 kg, absolūtajā vērtējumā veterānu V40 grupā – 2.vieta. 6.vietu izcīnīja Rihards Pavlovs - 480 kg.

2.vietu (līdz 105 kg) izcīnīja Aigars Cīrulis - 575 kg. Svara kategorijā virs 120 kg 2.vietu izcīnīja Agris Zariņš - 655 kg.

A.Cīrulis ar komandas startu ir apmierināts, ļoti labus rezultātus uzrādīja tieši jaunieši, kuru starti pārsvarā izšķīra komandu vērtējumu.

“Tik smagas sacensības sen nebija piedzīvotas, jo liela daļa atlētu pirms šīm sacensībām bija noķēruši vīrusu, kas liedza uzrādīt labus rezultātus. Priecē mūsu komandas jauno atlētu A.Karuzina, R.Širaka un R.Cīruļa rezultāti. Viņu ieguldītais darbs treniņos jau nes augļus, ja tā turpinās, rezultāti būs arvien labāki. Nākamais starts ir paredzēts marta sākumā Līvānos,” saka A.Cīrulis.