Spēka trīscīņa: „Gulbenes K.S.P.” komanda Madonā izcīna 1.vietu 7

Madonā 16.februārī norisinājās 2019.gada Madonas novada atklātais čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, LK 3.posms, kurā „Gulbenes K.S.P.” sporta kluba spēka trīscīņas komandu pārstāvēja septiņpadsmit atlēti. Komandu vērtējumā ļoti sīvā konkurencē tika izcīnīta 1.vieta. Par to informē Aigars Cīrulis.

Sieviešu grupā: svara kategorijā līdz 52 kg 2.vietu izcīnīja Danīna Dace Krūmiņa ar jaunu personīgo rekordu 235 kg, 3.vietu izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 192,5 kg.

Svara kategorijā virs 84 kg 1.vietu izcīnīja Marika Magaziņa ar jaunu personīgo rekordu 415 kg, 2.vietu izcīnīja Ilona Grīga ar rezultātu 147,5 kg.

Open grupā: svara kategorijā līdz 59 kg 3.vietu izcīnīja Rolands Cīrulis ar jaunu personīgo rekordu 325 kg, absolūtajā vērtējumā starp jauniešiem 2.vieta, 5.vietu savās pirmajās sacensībās izcīnīja Andrejs Baikovs ar rezultātu 222,5 kg.

Svara kategorijā līdz 66 kg 1.vietu izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 462,5 kg, 3.vietu izcīnīja Ēriks Dumārovs ar rezultātu 265 kg, absolūtajā vērtējumā starp veterāniem V60 1.vieta.

Svara kategorijā līdz 74 kg 3.vietu izcīnīja Gundars Uzuliņš ar jaunu personīgo rekordu 340 kg, 4.vietu izcīnīja Ivo Kristiāns Polis ar rezultātu 290 kg.

Svara kategorijā līdz 83 kg 4.vietu izcīnīja Raitis Vinters ar rezultātu 467,5 kg, absolūtajā vērtējumā starp veterāniem V40 1.vieta, 12.vietu izcīnīja Ringolds Kļaviņš ar rezultātu 395 kg, absolūtajā vērtējumā starp veterāniem V50 2.vieta.

Svara kategorijā līdz 93 kg 1.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis ar rezultātu 572,5 kg, 5.vieta izcīnīja Raimonds Grīgs ar rezultātu 485 kg, absolūtajā vērtējuma starp veterāniem V40 2.vieta, 8.vietu izcīnīja Jānis Pērkons ar rezultātu 300 kg, absolūtajā vērtējumā starp veterāniem V60 2.vieta.

Svara kategorijā līdz 120 kg 3.vietu izcīnīja Ints Sīlis ar rezultātu 345 kg.

Svara kategorijā virs 120 kg 1.vietu izcīnīja Andrejs Puķīte ar rezultātu 630 kg, absolūtajā vērtējumā starp veterāniem V50 1.vieta.

Komentāri 7

Statistika

No protokola. Madonā piedalījās 8 komandu 55 sportisti 13 svara kategorijās. No Gulbenes un Madonas bija pa 17 dalībniekiem, no pārējiem 6 komandām 21 dalībnieks. 7 svara kategorijās startēja 3 un mazāk dalībnieki. 3 Gulbenes sportisti bija arī tiesneši.

pirms 5 mēnešiem, 2019.02.19 12:28

...

Iebaz to statistiku un protokolu sev viena vieta;)

pirms 5 mēnešiem, 2019.02.19 14:46

sarkans diegs ap roku

bērni, mieru, tikai mieru.

pirms 5 mēnešiem, 2019.02.19 15:31

Monstrous

Spēcīgi, 3 vieta vienmēr, tāpēc domāju kā vislaik visiem medałas!!!! Tā turēt grūžam naudu metālos, pārējie pievienojas!!! Mcaaa

pirms 5 mēnešiem, 2019.02.19 20:48

Man arī nepatīk

Katram sava vecuma un vēl atsevišķi svara kategorija. Konkurence vairumā tik cik medaļu komplekti, bet atļaujās vēl izteikties ka LIELA konkurence. Var jau būt ka liela bijusi, tad citreiz ir vēl krietni mazāk.

Saprotu ka daži tiešām nopietni trenējās un uzrādītie rezultāti ir augstvērtīgi. Tomēr ceru ka nauda nav bezkaunīgi daudz izniekota no novada budžeta. Dzelžos, trasportā un pulverīšos.

Vismaz kamēr sporta veids nav ne Latvijas ne Pasaules olimpiādē.

pirms 5 mēnešiem, 2019.02.19 22:16