Spēka trīscīņa: “Gulbenes K.S.P.” - šī gada Latvijas spēcīgākā komanda 2

“Gulbenes K.S.P.” sporta kluba spēka trīscīņas desmit sportisti 27.jūlijā startēja Ķekavas novada čempionātā svaru stieņa vilkšanā no zemes (individuāli un pāriem), kas bija Latvijas kausa 11.posms. Komandu vērtējumā tika izcīnīta 1.vieta.

“Gulbenes K.S.P.” pārstāvis Aigars Cīrulis “Dzirkstelei” stāsta, ka sacensības bija ļoti interesantas, jo notika aizraujošas cīņas. “Ar komandas atlētu startu esam ļoti apmierināti, jo ļoti daudz komandas atlēti atpūšas un vēl nav atsākuši treniņu procesu. Apsveicam komandas atlētus ar veiksmīgu startu un paldies visiem, kas šogad palīdzēja izcīnīt spēcīgākās komandas titulu 2019.gada Latvijas kausā spēka trīscīņā. Mēs esam šī gada Latvijas spēcīgākā komanda spēka trīscīņā. Šajās sacensībās mūsu uzdevums bija iekļūt sešiniekā, bet izdevās pat labāk – izcīnījām uzvaru!” uzsver A.Cīrulis.

Tagad komandas atlēti gatavojas 24.augustam, kad Gulbenē norisināsies Gulbenes pilsētas atklātais čempionāts svara stieņa spiešanā guļus, kas būs Latvijas kausa 12.posms. “Ja Latvijas kausu spēka trīscīņā mūsu komanda jau ir izcīnījusi, tad vēl turpinās cīņa par Latvijas kausu svara stieņa spiešanā guļus,” saka A.Cīrulis.

Savukārt divi komandas atlēti augustā sāks intensīvu sagatavošanās procesu, jo viņi ir iekļauti Latvijas izlasē, kas šī gada novembra beigās startēs Eiropas klasiskajā spēka trīscīņas čempionātā, kas norisināsies Lietuvā, Kauņā.

Ķekavas novada čempionātā Open grupā 1.vietu izcīnīja Rolands Cīrulis (svara kategorijā līdz 59kg) ar rezultātu 130 kg. 1.vietu ar jaunu personīgo rekordu izcīnīja arī Andrejs Šilo (līdz 66kg) ar rezultātu 215 kg. 2.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis (līdz 93kg) ar rezultātu 217,5 kg. 1.vietu izdevās izcīnīt Intam Sīlim (līdz 120kg) ar rezultātu 165 kg.

Veterānu V40 grupā 3.vietā - Ēriks Veldre ar rezultātu 210 kg. Veterānu V50 grupā 2.vietu izcīnīja Ringolds Kļaviņš ar rezultātu 160 kg. Veterānu V60 grupā 3.vietu izcīnīja Jānis Pērkons ar rezultātu 130 kg.

Jauniešu grupā 2.vietu ar jaunu personīgo rekordu izcīnīja Gundars Uzuliņš ar rezultātu 180 kg. Junioru grupā 1.vietu izcīnīja Rihards Pavlovs ar rezultātu 215 kg, 2.vietā - Dagnis Cibulis ar rezultātu 220 kg.

Pāru svaru stieņa vilkšanā no zemes svara kategorijā līdz 210 kg 2.vietu izcīnīja Rihards Pavlovs/Dagnis Cibulis ar rezultātu 370 kg, 3.vietu izcīnīja Ints Sīlis/Ēriks Veldre ar rezultātu 290 kg.