Spēka trīscīņa: izcīna čempionu titulus

Valmierā 17.decembrī norisinājās Latvijas klasiskais čempionāts spēka trīscīņā (jauniešu, junioru un veterānu grupām). Sporta klubu “Gulbenes K.S.P.” čempionātā pārstāvēja astoņi dalībnieki.

Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 3.vietu, labojot personiskos rekordus, ieguva Rihards Pavlovs ar rezultātu 400 kilogrami. Junioru grupā svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 2.vieta - Dzintaram Lācim ar rezultātu 622,5 kilogrami, absolūtajā vērtējumā viņam – 3.vieta.

Veterānu V40 grupā svara kategorijā līdz 93 kilogramiem, labojot personiskos rekordus, 3.vietu ieguva Raitis Vinters ar rezultātu 395 kilogrami. Svara kategorijā līdz 120 kilogramiem Latvijas čempiona titulu, labojot personiskos rekordus, izcīnīja Sandis Andersons ar rezultātu 600 kilogrami, 2.vietu ieguva Mareks Nikolajevs ar rezultātu 475 kilogrami. Veterānu V60 grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem arī Latvijas čempiona titulu, labojot personiskos rekordus, izcīnīja Ēriks Dumārovs ar rezultātu 292,5 kilogrami, absolūtajā vērtējumā viņam – 3.vieta. Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 2.vieta - Jānim Vanagam ar rezultātu 230 kilogrami. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem bez ieskaites palika Jānis Pērkons. Komandu vērtējumā veterānu grupā tika iegūta 3.vieta.

“Sacensībās bija ļoti spraigas cīņas. Esmu priecīgs, ka gandrīz visiem mūsu komandas atlētiem izdevās uzrādīt ļoti labus rezultātus. Liels paldies veterāniem, kas bija cītīgi sagatavojušies šīm sacensībām, tādēļ daudzi uzlaboja savus personiskos rekordus. Sacensībās nepaveicās J.Pērkonam, kurš svara stieņa spiešanā guļus nesaņēma ieskaiti, bet sacensības ir un paliks sacensības, galvenais, lai pēc šādām neveiksmēm paliek cīņas spars nākamajiem startiem. Domāju, ka J.Pērkonam cīņas spara ir pietiekami un nākamgad viņš uzrādīs labus rezultātus. Ļoti labu rezultātu savās debijas sacensībās uzrādīja R.Pavlovs, kurš spēka trīscīņā trenējas tikai pusgadu un ir pārgājis no grieķu-romiešu cīņas. Nākamgad mēs uz viņu liekam lielas cerības, jo viņš vēl startēs jauniešu grupā,” saka sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” pārstāvis Aigars Cīrulis.

“Ar šīm sacensībām 2016.gada sezona ir veiksmīgi beigusies, un mūsu komandas atlēti varēs atpūsties. Nopietni treniņi atsāksies 2017.gada janvāra vidū. Liels paldies mūsu komandas atlētiem par veiksmīgu un spēcīgu šīgada sezonu un novēlu mums visiem tikpat spēcīgu un veiksmīgu 2017.gada sezonu!”

Pievieno komentāru

Sports