Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spēka trīscīņa: komandai – 1.vieta

Valmierā pagājušajās brīvdienās norisinājās Vidzemes čempionāts spēka trīscīņā un Latvijas kausa 6.posms, kurā startēja arī sporta kluba "Gulbenes K.S.P." 15 dalībnieki.

Sieviešu grupā svara kategorijā līdz 63 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 170 kilogrami, absolūtajā vērtējumā ieņemot 3.vietu.

 

Senioru grupā Jānis Pērkons vienā no vingrinājumiem palika bez ieskaites.

 

Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 59 kilogramiem 3.vietu ieguva Krišs Mazūrs ar rezultātu 185 kilogrami.

 

Arī svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 3.vietu ieguva Kristaps Stalovskis ar rezultātu 452,5 kilogrami.

 

Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem uzvaru izcīnīja Uldis Ķiploks ar rezultātu 477,5 kilogrami.

 

Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem ar jaunu Latvijas rekordu svara stieņa spiešanā guļus 1.vietu izcīnīja Dzintars Lācis ar rezultātu 585 kilogrami, viņam - arī absolūtajā vērtējumā 1.vieta.

 

Junioru grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 510 kilogrami.

 

Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem uzvara - Aļikam Jurcovam ar rezultātu 447,5 kilogrami.

 

Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem ar jaunu Latvijas rekordu svara stieņa vilkšanā no zemes Gints Šķenders izcīnīja 1.vietu ar rezultātu 695 kilogrami.

 

Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 3.vietu ieguva Sandis Ķiploks ar rezultātu 640 kilogrami.

 

Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 4.vietā ierindojās Ādams Kluss ar rezultātu 602,5 kilogrami, un svara kategorijā līdz 120 kilogramiem 3.vietu izcīnīja Oskars Suntažs ar rezultātu 505 kilogrami.

 

"Open" grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 2.vietu ieguva Artūrs Kravalis ar rezultātu 417,5 kilogrami.

 

Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem bez ieskaites vienā no vingrinājumiem palika Normunds Aizupietis.

 

Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 3.vietā ierindojās Aigars Cīrulis ar rezultātu 680 kilogrami.

 

Komandu vērtējumā 14 komandu konkurencē "Gulbenes K.S.P." komanda izcīnīja uzvaru, arī Latvijas kausa kopvērtējumā ieņemot 1.vietu.

 

"Sacensības, kā jau Vidzemes čempionātā ierasts, ilga 14 stundas, jo tajās katru gadu piedalās ļoti daudz dalībnieku. Par spīti dažu mūsu komandas dalībnieku neveiksmēm, komanda pašiem par pārsteigumu izcīnīja uzvaru. Galvenais komandas atlētu uzdevums bija uzvarēt Madonas komandu, kas ir sīvākie konkurenti Latvijas kausā, taču pēc sacensībām izrādījās, ka esam uzvarējuši pilnīgi visas komandas, pat mājiniekus. Liels paldies komandas atlētiem par labajiem startiem un cīņas sparu! Arī vēl daži citi atlēti varēja palikt bez ieskaites, taču, ņemot vērā viņu raksturu, viss beidzās labi. Ļoti sīva konkurence bija Larisai, bet par spīti tam, uzstādot personīgos rekordus, viņa izcīnīja uzvaru," stāsta komandas pārstāvis A.Cīrulis.

 

"Maija sākumā mūsu komanda startēs Latvijas čempionātā spēka trīscīņā ar ekipējumu. Pēc šīm sacensībām komandas atlēti dosies nelielā atpūtā līdz jūnija vidum, kad daļa komandas atlētu atsāks gatavoties Ķekavas čempionātam svara stieņa vilkšanā no zemes, kas vienlaikus būs arī Latvijas kausa posms un notiks jūlija beigās."

 

Komanda vēlas pateikties Gulbenes novada domei, Gulbenes sporta centram, Anatolijam Savickim, Līgo pagasta pārvaldes šoferim un veikalam „Gigants LV" par sniegto atbalstu.

Pievieno komentāru

Sports