Spēka trīscīņa: komandu vērtējumā – 1.vieta

Valmierā 11.martā norisinājās Vidzemes čempionāts spēka trīscīņā, kurā sporta kluba „Gulbenes K.S.P.” komandu pārstāvēja desmit dalībnieki.

Sieviešu grupā svara kategorijā līdz 63 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Jekaterina Koļcova ar rezultātu 237,5 kilogrami.

Senioru grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 1.vieta - Ērikam Dumārovam ar rezultātu 260 kilogrami.

Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Raitis Vinters ar rezultātu 405 kilogrami, absolūtajā vērtējumā viņam - 3.vieta.

Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 1.vietu ar jauniem personīgajiem rekordiem izcīnīja Rihards Pavlovs ar rezultātu 452,5 kilogrami, absolūtajā vērtējumā viņam - 3.vieta.

Junioru grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 1.vieta - Agrim Trofimovam ar rezultātu 320 kilogrami.

Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Dzintars Lācis ar rezultātu 550 kilogrami, absolūtajā vērtējumā viņam - 2.vieta.

“Open” grupā ar ekipējumu svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 2.vietu ieguva Adrians Eiklons ar rezultātu 202,5 kilogrami.

“Open” grupā bez ekipējuma svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 1.vieta - Andrejam Šilo ar rezultātu 452,5 kilogrami.

Svara kategorijā virs 105 kilogramiem 1.vietā - Aigars Cīrulis ar rezultātu 195 kilogrami.

Svara kategorijā virs 105 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Agris Zariņš ar rezultātu 655 kilogrami.

Komandu vērtējumā starp deviņām komandām sporta kluba „Gulbenes K.S.P.” komanda izcīnīja 1.vietu.

Sporta kluba „Gulbenes K.S.P.” valdes locekle Larisa Cīrule atzīst, ka komandu cīņas bija spraigas, jo četras komandas bija ieradušās, lai uzvarētu šajās sacensībās, bet uzvaras laurus plūca tieši Gulbenes komanda.

“Tieši taktiskā spēle ļāva mums uzvarēt. Šogad mūsu spēka trīscīņas komanda ir nolēmusi cīnīties par 1.vietu Latvijas kausa spēka trīscīņas komandu vērtējumā. Esam sākuši arī piesaistīt jaunus atlētus komandai. Šajās sacensībās savus spēkus izmēģināja A.Eiklons, kurš trenējas tikai vienu mēnesi un uzrādīja visos trīs vingrinājumos personīgos rekordus. Jāpiebilst, ka šajās sacensībās taktiskajā komandas cīņā uzvarēt palīdzēja arī divi satraumētie atlēti - A.Zariņš un A.Cīrulis. Liels paldies komandas atlētiem par lieliskajiem startiem šajās sacensībās!” saka L.Cīrule.

“Nākamais mūsu spēka trīscīņas komandas starts ir paredzēts 29.aprīlī, kad Gulbenē norisināsies divas sacensības vienā dienā - Latvijas čempionāts spēka trīscīņā un Gulbenes novada atklātais čempionāts spēka trīscīņā.”

Pievieno komentāru

Sports