Spēka trīscīņa: komandu vērtējumā - 2.vieta 1

Madonā 13.februārī norisinājās Madonas novada atklātais čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, vienlaikus tas bija arī Latvijas kausa 2.posms. Sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” komandu sacensībās pārstāvēja vienpadsmit dalībnieki.

Sieviešu grupā svara kategorijā līdz 52 kg 3.vietu ieguva Maija Stikiņa (145 kg).

Svara kategorijā virs 72 kg arī 3.vieta - Lienei Ļebedevai (247,5 kg.) “Open” grupā svara kategorijā līdz 66 kg 2.vietu ieguva Andrejs Šilo (445 kg).

Svara kategorijā līdz 74 kg 4.vietā ierindojās Valters Savickis (377,5 kg) un 7.vietā -  Armands Apinis (357,5 kg).

Svara kategorijā līdz 83 kg 4.vieta - Aivaram Brezinskim (535 kg).

Svara kategorijā līdz 93 kg 2.vietu ieguva Aigars Cīrulis (575 kg).

Svara kategorijā līdz 105 kg 1.vietu izcīnīja Uldis Ķiploks (675 kg).

Absolūtajā vērtējumā starp junioriem Uldis arī izcīnīja 1.vietu. 2.vietu šajā svara kategorijā ieguva Dzintars Lācis (565 kg).

Svara kategorijā līdz 120 kg 1.vietu izcīnīja Agris Zariņš (600 kg).

Svara kategorijā virs 120 kg 2.vietu ieguva Enijs Rubenis (575 kg).

Komandu vērtējumā sešpadsmit komandu konkurencē “Gulbenes K.S.P.” komanda izcīnīja 2.vietu.

“Gulbenes K.S.P.” pārstāvis A.Cīrulis atzīst, ka atlēti nostartējuši labi, sasniegti arī savu personīgie rekordi.

“Sacensībās startēja arī jauni atlēti, kas pirmo reizi izmēģināja savus spēkus spēka trīscīņas disciplīnā. Šajās sacensībās katrā svara kategorijā cīņas bija ļoti spraigas, piedalījās ļoti daudz atlētu, tāpēc ar komandas atlētu rezultātiem esmu ļoti apmierināts, jo konkurence bija tiešām iespaidīga, pat Latvijas čempionātos grūti tādu sastapt,” saka A.Cīrulis.

“U.Ķiplokam un A.Šilo šīs sacensības bija kā izmēģinājums pirms Eiropas čempionāta. A.Brezinskis uzrādīja ļoti labu rezultātu svara stieņa vilkšanā no zemes, jo tieši šis vingrinājums viņam atļāva iegūt 4.vietu, kas viņa svara kategorijā bija ļoti labs sasniegums, turklāt Aivars tikai pirms mēneša atsāka treniņus. Arī mūsu daiļā dzimuma pārstāves savās pirmajās trīscīņas sacensībās uzrādīja labus rezultātus. Viena daļa komandas līderu šobrīd gatavojas tikai konkrētiem startiem, tāpēc ir iespēja sevi pierādīt jaunajiem atlētiem, kas ir nākuši klāt komandai.”

A.Cīrulis piebilst, ka nākamais komandas starts ir paredzēts marta sākumā Apes novada čempionātā, pēc tam Latvijas čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus.

“Komandā ir izveidojusies situācija, ka atlēti ļoti daudz vēlas startēt un man pat nākas atrunāt vienās sacensībās nepiedalīties, lai startētu citās. Daudzi atlēti ir ieguvuši otru elpu un ir noilgojušies pēc sacensībām, kas, no vienas puses, ir labi, bet, no otras puses, kā rāda pieredze, ļoti biežā startēšana atlētiem nedod iespēju augt, tāpēc labāk ir plānot un gatavoties konkrētām sacensībām,” uzskata A.Cīrulis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Līdzjūtējs

Tikai 3kg līdz 1.vietai kopvērtējumā ? Tad stipri sāpīgi... Bet labāk kā Bauskas posmā !!! Tā turēt !

pirms 5 gadiem, 2016.02.16 15:49

Sports