Spēka trīscīņa: panākumi arī pēdējās šāgada sacensībās

Jelgavā 10.decembrī norisinājās Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma, kurā sporta klubu "Gulbenes K.S.P." pārstāvēja septiņi dalībnieki.

Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 56 kilogramiem 6.vietu ieguva Arnis Petručēns ar rezultātu 60 kilogrami. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem bez ieskaites palika Roberts Bašķers.


Junioru grupā svara kategorijā līdz 59 kilogramiem 2.vietu izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 90 kilogrami. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem Uvis Vasiļenko ar rezultātu 175 kilogrami ieguva 5.vietu.

 

"Open" grupā Normunds Aizupietis ar rezultātu 125 kilogrami svara kategorijā līdz 74 kilogramiem ieguva 4.vietu. Senioru grupā svara kategorijā līdz 83 kilogramiem Jānis Vanags ar rezultātu 67,5 kilogrami arī ieguva 4.vietu, savukārt svara kategorijā virs 120 kilogramiem 2.vietu izcīnīja Andrejs Puķīte ar rezultātu 160 kilogrami.

 

Sporta kluba "Gulbenes K.S.P." pārstāvis Aigars Cīrulis stāsta, ka šajās sacensībās startēja 217 dalībnieki no visas Latvijas un arī viesi no Lietuvas.

 

"Esmu apmierināts ar mūsu puišu startu, jo sacensības bija ļoti smagas. Taču galvenais starts mums, protams, šogad bija Latvijas kausa posmos, ko mēs godam arī izdarījām, saņēmām Latvijas kausu spēka trīscīņā un svaru stieni, kas tika godam nopelnīts. Mēs esam stabila komanda un nebaidīšos arī teikt, ka spēcīga komanda. Tagad puiši atpūtīsies, jo šis gads bija smagāks nekā iepriekšējais, un tad janvārī pamazām arī sāksim gatavoties nākamajai sezonai," saka A.Cīrulis.

 

Viņš pateicas gan Gulbenes sporta centram, gan veikalam "Gigants LV", gan arī citiem komandas atbalstītājiem par sniegto atbalstu visa gada garumā.

Pievieno komentāru

Sports