Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spēka trīscīņa: priekšlaikus izcīna uzvaru Latvijas kausā

Rīgā norisinājās Rīgas atklātais čempionāts spēka trīscīņā un Latvijas čempionāts spēka trīscīņā (bez ekipējuma). Šīs sacensības vienlaikus bija arī Latvijas kausa izcīņas 10. posms. Sporta klubu "Gulbenes K.S.P." tajās pārstāvēja astoņi dalībnieki.

Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 2.vietu ieguva Andrejs Šilo ar rezultātu 437,5 kilogrami.

 

Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem Normunds Aizupietis ar rezultātu 492,5 kilogrami izcīnīja 3.vietu, 6.vietu ieguva Aivars Brezinskis ar rezultātu 472,5 kilogrami.

 

Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 3.vietu ieguva Roberts Bašķers ar rezultātu 540 kilogrami.

 

Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem uzvaras laurus plūca Uvis Vasiļenko ar rezultātu 720 kilogrami. Viņš izcīnīja arī 2.vietu absolūtajā vērtējumā. 3.vietu ieguva Aigars Cīrulis ar rezultātu 622,5 kilogrami.

 

Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem Toms Mezītis ar rezultātu 585 kilogrami ierindojās 6.vietā.

 

Svara kategorijā virs 120 kilogramiem 3.vietu ieguva Andrejs Puķīte ar rezultātu 590 kilogrami.

 

Komandu vērtējumā 18 komandu konkurencē "Gulbenes K.S.P." komanda izcīnīja 3.vietu un ar 73 punktiem pirms pēdējā Latvijas kausa posma priekšlaikus izcīnīja 1.vietu.

 

Izdevās labs starts

"Sacensības bija smagas - tas tomēr bija Latvijas čempionāts, kurā piedalījās labākie Latvijas atlēti. Mūsu komandai izdevās ļoti labs starts, paldies par to puišiem - komandu vērtējumā izcīnījām 3.vietu, zaudējot Lietuvas komandai un Latvijas spēcīgākajai komandai "Spēka Pasaule" no Valmieras, kas pārsvarā startē tikai Latvijas čempionātos un starptautiskajās sacensībās," stāsta komandas pārstāvis A.Cīrulis.

 

"Jāizceļ ir Uvja starts, kurš svara kategorijā līdz 93 kilogramiem neatstāja ne mazākās iespējas citiem cīnīties par 1.vietu - viņa uzstādītie rezultāti pārējiem bija nesasniedzami. Uvis ir ieguldījis ļoti lielu darbu treniņos - šī atdeve arī nesa augļus un nesīs vēl arī turpmākajos viņa startos, jo latiņa, kuru viņš ir uzstādījis šajā svara kategorijā, būs nepārspējama vēl ilgus gadus. Jāizceļ arī pirmais starts mūsu komandas senioram Andrejam Puķītem, kurš uzrādīja ļoti labus rezultātus, lai arī spēka trīscīņā trenējas tikai pusgadu."

 

Apbalvos 3.decembrī

Jau otro gadu pēc kārtas Gulbenes atlēti pirms pēdējā Latvijas kausa posma ir priekšlaikus izcīnījuši Latvijas kausu spēka trīscīņā. Komandai tas tiks pasniegts 10.decembrī Latvijas čempionātā spiešanā guļus (bez ekipējuma), tad tiks pasniegta arī Latvijas Pauerliftinga federācijas balva (svaru stienis).

 

"Mēs varētu arī nedoties uz pēdējo kausa posmu, kas 3.decembrī norisināsies Jēkabpilī, jo tas kopvērtējumā neko nemainīs - 1.vietu mums neviens vairs nevar atņemt. Taču puiši paši ir izteikuši lielu vēlēšanos braukt uz Jēkabpils čempionātu, tādēļ brauksim arī uz to."

 

Komandas vārdā A.Cīrulis vēlas pateikties Gulbenes sporta centram, veikalam "Gigants LV" un reklāmas darbnīcai "Kopa" par sniegto atbalstu.

Pievieno komentāru

Sports