Spēka trīscīņa: starptautiskās sacensībās labi rezultāti 1

Sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” atlēti Larisa Cīrule un Uldis Ķiploks 3. un 4.oktobrī pārstāvēja Latviju Židruna Savicka klasiskajā spēka trīscīņas čempionātā, kas norisinājās Lietuvā, Viļņā.

Pirmajā dienā L.Cīrule startēja sieviešu grupā svara kategorijā līdz 63 kilogramiem un ieguva 5.vietu ar rezultātu 212,5 kg. Absolūtajā vērtējumā starp 12 sievietēm viņa arī ieguva 5.vietu. Otrajā dienā U.Ķiploks startēja “Open” grupā svara kategorijā līdz 105 kilogramiem un izcīnīja 2.vietu ar rezultātu 715 kg. Absolūtajā vērtējumā starp jauniešiem viņam – 1.vieta.

Kluba pārstāvis Aigars Cīrulis atzīst, ka šīs sacensības bija aizraujošas un ar labām cīņām.

“Larisai pietrūka 2,5 kilogramu, lai svara kategorijā līdz 63 kilogramiem iegūtu 4.vietu, kas ir ļoti labs sasniegums, jo Larisa šajās sacensībās bija visvieglākā atlēte un viņai nācās mēroties spēkiem ar atlētēm, kuras bija par 15 kilogramiem smagākas (sievietēm šajās sacensībās bija tikai divas svara kategorijas, kur kopā startēja 12 sievietes). Ar Larisas startu esmu ļoti apmierināts, jo viņa beidzot vilkmes vingrinājumā pievārēja 100 kilogramus. Larisa uz šīm sacensībām devās vairāk tāpēc, lai gūtu starptautisko pieredzi, lai labāk varētu adaptēties, kad ir liela konkurence, kā arī lai varētu redzēt, pie kuriem vingrinājumiem vairāk ir jāpiestrādā,” vērtē A.Cīrulis.

“Ļoti augstvērtīgus rezultātus uzrādīja Uldis. “Open” grupā viņš cīnījās ar spēcīgiem vīriešiem, bet, neskatoties uz to, savā svara kategorijā viņam izdevās iegūt 2.vietu un starp jauniešiem absolūtajā vērtējumā izcīnīt 1.vietu. Uldis šobrīd ir ļoti labā formā. Esmu jau teicis, ka viņš ir radīts šim sporta veidam, jo viņam ir talants un liels gribasspēks, kā arī ļoti liels ģimenes atbalsts. Varētu pat teikt, ka pēc Pasaules čempionāta Čehijā viņš ir ieguvis otro elpu”.

A.Cīrulis stāsta, ka tagad galvenais viņu komandas atlētu starts būs novembra beigās Latvijas klasiskajā spēka trīscīņas čempionātā, kas norisināsies Siguldā. Pēc šī čempionāta Larisa ar Uldi sāks gatavoties Eiropas klasiskajam spēka trīscīņas čempionātam, kas norisināsies nākamgad marta sākumā Igaunijā, Tartu.

“Ceru, ka pēc Latvijas čempionāta Latvijas izlasei pievienosies vēl viens mūsu komandas atlēts,” piebilst komandas pārstāvis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Labisbabis

Ka ar steroidu parbaudem? Kiploka jkungs u nemaz neizskatas tirs. Pirma pazime ir pimpaina mugura un no tanizrietosas sekas :)

pirms 5 gadiem, 2015.10.11 20:04

Sports