Spēka trīscīņa: startē Jēkabpils čempionātā

Pagājušajā sestdienā Jēkabpilī norisinājās Jēkabpils atklātais čempionāts spēka trīscīņā (ar ekipējumu), kas bija arī 19. Latvijas kausa posms. Uz sacensībām devās arī trīs sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” dalībnieki.

Sieviešu grupā 2.vietu ieguva Judīte Kamendere ar rezultātu 255 kilogrami. Vīriešu grupā svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis ar rezultātu 620 kilogrami. Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem uzvarēja Dzintars Lācis ar rezultātu 655 kilogrami, absolūtajā vērtējumā viņam - 3.vieta. Komandu vērtējumā “Gulbenes K.S.P.” ieguva 3.vietu. Jau rakstījām, ka Latvijas kausa spēka trīscīņas kopvērtējumā komanda šogad ir izcīnījusi 1.vietu.


“Šīs sacensības Latvijas kausa kopvērtējumā neko vairs nevarēja mainīt, tāpēc uz tām gatavojās tikai Dz.Lācis, jo lielākā daļa komandas atlētu atpūšas, lai ar nākamā gada janvāri varētu gatavoties jaunajai sezonai. Pārējiem komandas atlētiem šis starts bija kā treniņprocess. Nedomājām, ka komandu vērtējumā izcīnīsim 3.vietu, jo komanda šajās sacensībās startēja nepilnā sastāvā, taču, uzrādot ļoti labus individuālos rezultātus, arī komandu vērtējumā ierindojāmies godalgās,” saka komandas pārstāvis A.Cīrulis.


“Esmu ļoti apmierināts, ka jau ceturto gadu esam izcīnījuši 1.vietu Latvijas kausā. Vēlos lielu paldies pateikt visiem komandas atlētiem, kas palīdzēja Latvijas kausa izcīņā, un ļoti ceru, ka viņi nākamgad turpinās tikpat cītīgi trenēties un uzrādīt augstus rezultātus.”


Komanda pateicas par atbalstu Gulbenes sporta centram un veikalam „Gigants LV”.


Pievieno komentāru

Sports