Spēka trīscīņa: uz sacensībām – tikai pēc uzvaras

Rīgā 27.maijā norisinājās Rīgas pilsētas atklātais čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, kā arī Latvijas kausa 9.posms. Sporta klubu „Gulbenes K.S.P.” sacensībās pārstāvēja deviņi dalībnieki.

Sieviešu grupā svara kategorijā līdz 47 kilogramiem 1. vietu izcīnīja Larisa Cīrule (192,5 kg).

Svara kategorijā līdz 63 kilogramiem 1.vieta - Jekaterinai Koļcovai (245 kg).

Jauniešu grupā 1.vietu ar jauniem personīgajiem rekordiem izcīnīja Sauhards Bhandari (480 kg).

Junioru grupā 2.vietu ieguva Dzintars Lācis (610 kg).

“Open” grupā svara kategorijā līdz 59 kilogramiem 1.vietā - Agris Trofimovs (327,5 kg).

Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 2.vietu ieguva Andrejs Šilo (407,5 kg).

Svaravara kategorijā līdz 74 kilogramiem 2.vietu ar jauniem personīgajiem rekordiem ieguva Dilans Kurepins (467,5 kg).

Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 4.vietā ierindojās Kristaps Zaharevičs (455 kg).

Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 2.vieta - Aigaram Cīrulim (562,5 kg).

Komandu vērtējumā sešpadsmit komandu konkurencē sporta kluba „Gulbenes K.S.P.” komanda izcīnīja 1.vietu.

Sporta klubam šīs sacensības bija ļoti svarīgas, tāpēc uz tām atlēti devušies tikai ar vienu domu - izcīnīt uzvaru, kas arī veiksmīgi tika paveikts. Sacensības izvērtās ar spraigām cīņām par godalgotajām vietām, tādēļ bija arī atlēti, kuri uzlaboja savus personīgos rezultātus. Šajās sacensībās komandu pārstāvēja arī divi jauni atlēti K.Zaharevičs un S.Bhandari.

Var jau teikt, ka “Gulbenes K.S.P.” komanda jau ir izcīnījusi Latvijas kausu spēka trīscīņas disciplīnā, jo ir atlicis tikai viens posms. Komanda ir iekrājusi pietiekamu punktu pārsvaru, tādēļ pēdējā posmā gulbeniešu uzdevums būs komandu vērtējumā iekļūt sešniekā.

Vienu no šīgada mērķiem “Gulbenes K.S.P.” komanda veiksmīgi būs izpildījusi, paliks otrs - mēģināt izcīnīt uzvaru arī Latvijas kausā svara stieņa spiešanā guļus, kur pašlaik ieņem 2.vietu, bet vēl ir atlicis pietiekami daudz posmu, kas nozīmē, ka cīņas vēl ir priekšā. Tagad komandas atlēti 3.jūnijā gatavojas startēt Madonas novada atklātajā čempionātā svara stieņa spiešanā guļus uz atkārtojuma skaita un 4. jūnijā - Gulbenes novada čempionātā svara stieņa spiešanā guļus uz atkārtojuma skaita.