Spēka trīscīņa: Vidzemes čempionātā komandu konkurencē - 2.vieta 2

Vidzemes čempionātā spēka trīscīņā ar un bez ekipējuma, kas vienlaikus bija arī Latvijas kausa septītais posms, startēja arī Līgo sporta kluba 18 dalībnieki.

Sieviešu grupā svara kategorijā līdz 52 kilogramiem Santa Skangale ar rezultātu 185 kilogrami izcīnīja 2.vietu. Svara kategorijā virs 63 kilogramiem 3.vietu ieguva Ilze Stepānova ar 235 kilogramiem. Senioru grupā svara kategorijā līdz 83 kilogramiem uzvarēja Sandris Bisenieks ar 440 kilogramiem, savukārt svara kategorijā līdz 105 kilogramiem labākais bija Ilvars Glāznieks ar 585 kilogramiem, arī absolūtajā vērtējumā viņam – 1.vieta.

“Open” grupā bez ekipējuma svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 1.vietā - Juris Rubens ar rezultātu 565 kilogrami, absolūtajā vērtējumā viņš ieguva 3.vietu. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 2.vietu ieguva Jānis Kravalis ar 592,5 kilogramiem. Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 2.vieta - Aigaram Upītim ar 492,5 kilogramiem. Jauniešu grupā sacensībās ar ekipējumu svara kategorijā līdz 59 kilogramiem Dilans Kurepins ar 270 kilogramiem ieguva 2.vietu un Sendijs Lukjanovs ar 212,5 kilogramiem – 3.vietu.

Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Jānis Skangalis ar 415 kilogramiem. Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 3.vietā ierindojās Andris Lēģeris ar 367,5 kilogramiem un 5.vietā - Kristians Loķis ar 290 kilogramiem. Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 2.vieta - Rolandam Lukašunam ar 400 kilogramiem. Junioru grupā sacensībās ar ekipējumu svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 2.vietu ieguva Ralfs Siliņš ar 482,5 kilogramiem un 5.vietu - Jānis Sirmais ar 400 kilogramiem. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 3.vietā ierindojās Edgars Mavrins ar 370 kilogramiem. “Open” grupā ar ekipējumu svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 2.vieta – Artūram Kravalim ar 460 kilogramiem. Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 2.vieta - Salvim Deksnim ar 375 kilogramiem.

18 startējušo komandu konkurencē Līgo sporta kluba komanda godam izcīnīja 2.vietu.

“Komandu konkurence bija ļoti spraiga, jo pirmās trīs vietas citu no citas šķīra tikai viens punkts. Prieks par visiem sportistiem, jo daudziem šīs bija pirmās sacensības, pirmie panākumi un medaļas, kas dos lielāku degsmi trenēties un iet uz priekšu. Mūsu kolektīvs ir ļoti draudzīgs, visi cits citu atbalsta un palīdz gan treniņos, gan sacensībās. Pēc šīm sacensībām Latvijas kausā ieņemam 2.vietu, tikai par vienu punktu atpaliekot no Madonas komandas. Ņemot vērā, ka esam jauna komanda un visu finansējam paši, rezultāti ir ļoti labi un viss vēl ir tikai priekšā. Katrā ziņā - cīnīsimies līdz galam!” saka komandas pārstāvis A.Kravalis.