Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spēka trīscīņa: Vidzemes čempionātā - labi rezultāti

Valmierā 18.aprīlī norisinājās Vidzemes čempionāts spēka trīscīņā. Sacensībās ar labiem panākumiem startēja arī sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” komandu astoņu dalībnieku sastāvā.


Sieviešu grupā svara kategorijā līdz 52 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Larisa Cīrule (210 kg), absolūtajā vērtējumā viņai – 3.vieta.

Senioru grupā svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 3.vietu ieguva Jānis Vanags (275 kg).

Jauniešu grupā svara kategorijā virs 93 kilogramiem uzvarēja Uldis Ķiploks (710 kg), arī absolūtajā vērtējumā viņam – 1.vieta.

Junioru grupā svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 4.vietā ierindojās Kārlis Eniks (425 kg).

“Open” grupā ar ekipējumu svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 2.vietu ieguva Aigars Cīrulis (620 kg), savukārt svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 2.vietā - Raivo Antipovs (260 kg).

“Open” grupā bez ekipējuma svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Andrejs Šilo (470 kg), svara kategorijā virs 105 kilogramiem uzvarēja Sandis Ķiploks (785 kg), arī absolūtajā vērtējumā Sandim - 1.vieta.

“Sacensības ilga vairāk nekā 12 stundas, jo šajā čempionātā katru gadu piedalās ļoti daudz dalībnieku. Par spīti tam, ka sacensības bija smagas, mūsu komandas atlētiem izdevās ļoti veiksmīgi starti - daudzi sasniedza savus personīgos rekordus, kas pierāda, ka ieguldītais darbs treniņos nes augļus,” atzīst komandas pārstāvis A.Cīrulis.

“Ļoti labu rezultātu uzrādīja L.Cīrule. Viņai spēka pietiek, bet vēl jāiemācās psiholoģiski sagatavoties saviem startiem. K.Eniks, par spīti cirkšņa traumai, uzrādīja ļoti labu rezultātu. Ja nebūtu traumas, viņš būtu trijniekā. A.Šilo - fantastiski rezultāti savā svara kategorijā, šādus svarus viņš vēl nebija cēlis. R.Antipovs piedalījās savās pirmajās spēka trīscīņas sacensībās un arī uzrādīja labus rezultātus. Jāturpina trenēties, lai rezultāti būtu vēl labāki. Teicami nostartēja arī brāļi Ķiploki. Uldis savā dzimšanas dienā sasniedza personīgos rekordus. Viņam tagad jau jāsāk gatavosies startam Pasaules čempionātā klasiskajā spēka trīscīņā, kas jūnija sākumā norisināsies Somijā. Šīs sacensības Uldim bija kā treniņš, lai redzētu, pie kā vēl būs jāpiestrādā treniņos.”

Komanda pateicas Gulbenes novada domei, sporta centram un veikalam „Gigants LV” par sniegto atbalstu.

Pievieno komentāru

Sports