Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spēka trīscīņas un kikboksa sportisti izvērtē šogad paveikto

Pagājušajā sestdienā uz gada noslēguma pasākumu pulcējās sporta kluba "Gulbenes K.S.P." dalībnieki. Pasākumā tika izvērtēts šis gads, teikti paldies vārdi sportistiem, kā arī runāts par nākamā gada plāniem. Vairāk foto šeit.

Sportistu skaits, kas trenējas gan kikboksā, gan arī spēka trīscīņā, ir krietni palielinājies, turklāt interese ir dažādu vecumu puišiem. Kluba dalībnieki šogad ir daudz startējuši dažādās sacensībās, ir uzrādīti arī labi rezultāti.  

Spēka trīscīņā trenējas apmēram 15 puiši. Viņu treneris Aigars Cīrulis stāstīja, ka vairāki puiši ar šo sporta veidu darbojas jau no kluba izveides pirmsākumiem, bet citi pievienojās vēlāk.

 

"Paldies visiem sportistiem, kas šogad cīnījās un startēja sacensībās! Ikviens ir uzrādījis labus rezultātus. Šogad mēs arī komandu vērtējumā izcīnījām Latvijas kausu. Tas ir necerēti labs rezultāts! Nebijām domājuši, ka jau uzreiz mums izdosies sasniegt tik labus rezultātus. Kā veiksies nākamgad, redzēsim. Šis sporta veids nav no vieglajiem, taču turpināsim cīņu un cerams, ka arī nākamgad uzrādīsim labus rezultātus," teica A.Cīrulis.

 

Nelielas piemiņas balvas saņēma tie spēka trīscīņas sportisti, kas trenējas jau no pirmsākumiem. Tie bija Artūrs Losevs, Andrejs Šilo, Roberts Bašķers, Intars Grāvītis un Gints Šķenders, kurš izcīnīja Latvijas čempiona spiešanā guļus un Latvijas vicečempiona spēka trīscīņā titulu.

 

Kikboksā ir jaunākā grupa, kurā trenējas apmēram 20 bērni, un vecākā grupa, kurā trenējās 6 jaunieši. Daļa dalībnieku, kas trenējas jaunākajā grupā, tika aicināti pāriet uz vecāko grupu.

 

"Mēs startējām gan Vidzemes cīnītāju līgas sacensībās, gan arī Atklātajā ringā Priekuļos. Jānis Pošeiko un Oskars Priedeslaipa ir piedalījušies piecās cīņās, un visās ir izcīnītas uzvaras. Jaunākās grupas dalībniekiem šis bija kā atlases gads, kura laikā viņi apzinājās, ko tas nozīmē trenēties un to, vai viņus tas nopietni interesē," bilda treneris Elvijs Kantāns.

 

Arī kikboksa pārstāvji saņēma nelielas piemiņas veltes. Apbalvoti tika gan O.Priedeslaipa, gan J.Pošeiko, gana arī uzcītīgākie jaunākās grupas dalībnieki - Krišs Mazūrs, Reinis Gmireks, Denijs Dubrovs, Egita Kušķe, Rolands Cīrulis un Renārs Rubenis.

 

"Arī nākamgad turpināsim piedalīties sacensībās un centīsimies pierādīt, ka arī Gulbenē ir spēcīgi cilvēki. Nākamgad mēģināsim noorganizēt arī kikboksa kausu Gulbenē. Ja kādam vēl ir vēlēšanās, var pievienoties mums. Jaunākajā grupā var pieteikties 6 līdz 12 gadus veci zēni, vecākajā - vecāki par 12 gadiem. Informāciju var saņemt pa tālruni 26264611," piebilda E.Kantāns.

 

Sporta kluba vadība un arī sportisti lielu paldies teica Gulbenes sporta centram par atbalsta sniegšanu viņu klubam.

Pievieno komentāru

Sports