Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spēkavīri sāk sezonu

Pagājušajā sestdienā ar pirmā posma sacensībām Tukumā sākās šāgada "Swedbank" spēkavīru čempionāts. Sacensībās startēja arī divi Gulbenes pārstāvji - Andris Leišavnieks un Gunārs Zakarītis.

A.Leišavnieks ar 29 punktiem ierindojās 5.vietā, savukārt G.Zakarītis ar 17 punktiem palika 10.vietā. Pirmās trīs vietas - Artim Plivdam, Dainim Zāģerim un Marekam Leitim.

 

A.Leišavnieks atzīst, ka izdevies uzrādīt tīri labus rezultātus. "Sacensībās šoreiz startēja 10 vīri, taču visi šogad ir ļoti stipri, turklāt daži spēkavīri pirmajā posmā nemaz nestartēja. Domāju, ka šogad būs nopietnas cīņas. Jebkurš no pirmajiem sešiem spēkavīriem var ierindoties pirmajā trijniekā. Visi ir labi satrenējušies pa ziemu," saka A.Leišavnieks.

 

Spēkavīri šoreiz sacentās sešos vingrinājumos - baļķa celšanā (maksimālais svars), riepas velšanā un mucu celšanā, spēka kāpnēs, krucifiksā (divu mucu turēšana izstieptās rokās), akmeņu celšanā un fermera skrējienā.

 

"Tagad ir redzami ziemā paveiktā rezultāti. Agrāk man labāk veicās skrienamajos vingrinājumos, tagad visos esmu kaut kur pa vidu, nav tāda viena vingrinājuma, kur veiktos vislabāk. Domāju, ka nākamajos posmos rezultāti jau varētu būs labāki," saka A.Leišavnieks.

 

Šogad "Swedbank" spēkavīru čempionāts notiks astoņos posmos. Nākamais posms notiks jau 6.jūnijā Madonā. Pēc tam atlēti 11.jūlijā cīnīsies Rojā, savukārt 25.jūlijā - sacensības notiks arī Gulbenē.

Pievieno komentāru

Sports