Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spēkavīri: sāksies čempionāts

Jau šonedēļ sāksies šāgada Latvijas spēkavīru čempionāts. Sacensībām gatavojas arī mūsu novada spēkavīrs Andris Leišavnieks.

Čempionāts sāksies ar sacensībām 19.maijā Pāvilostā. Nākamie posmi ir paredzēti 25.maijā Kandavā, 9.jūnijā Smiltenē, 7.jūlijā Jēkabpilī, 14. jūlijā Rojā. 21. un 22.jūlijā Līvānos notiks komandu sacensības.

28.jūlijā, Pilsētas svētku laikā, Gulbenē iedzīvotāji un pilsētas viesi varēs vērot kalniešu spēkavīru sacensības.

Savukārt 4. un 5.augustā Ventspilī un Koknesē notiks čempionāta finālsacensības. A.Leišavnieks stāsta, ka šogad sacensības Gulbenē būs nedaudz citādākas nekā iepriekš.

"Tas nebūs čempionāta posms, turklāt plānots, ka sacensības šoreiz notiks Jaunatnes parkā. Pagājušajā gadā Gulbenē notika komandu sacensības, bet šogad esam iecerējuši organizēt kalniešu spēles. Sacensību laikā spēkavīriem būs jāveic pieci vingrinājumi, trīs no tiem būs kalniešu un divi spēkavīru vingrinājumi. Cerams, ka uz sacensībām atbrauks visi spēcīgākie vīri un skatītājiem tās šķitīs interesantas," saka A.Leišavnieks.

Mūsu spēkavīrs šobrīd ir apņēmības pilns cīnīties.

"Uz pirmajām sacensībām būs piecpadsmit sešpadsmit dalībnieku, bet līdz beigām jau parasti visi neiztur, gadās arī kādas traumas. Sacensībās droši vien startēs arī jauni dalībnieki. Uz pirmajām sacensībām došos paskatīties, cik spēcīgi izskatās citi un uz ko esmu spējīgs arī pats," saka Andris.

Viņš piebilst, ka ir gatavs cīņai.

"Iepriekšējos gados nācās piedzīvot traumas, kas liedza pacīnīties par labiem rezultātiem. Galvenais tikai, lai šogad to nav, tad arī viss būs kārtībā un būs arī rezultāti," saka spēkavīrs.

Viņš ir pateicīgs gan visiem saviem līdzjutējiem, gan arī atbalstītājiem.

A.Leišavnieks paldies par atbalstu saka saviem sponsoriem - uzņēmumiem "Lorynet", "RCI - Gulbene", "M.T.Z. - Serviss", "Rankas piens", reklāmas darbnīcai "Kopa", Gulbenes novada domei un sporta centram.

Pievieno komentāru

Sports