Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spēkavīru čempionāts beidzies

Nedēļas nogalē Ventspilī un Limbažos beidzās Latvijas spēkavīru čempionāta 2011.gada sezona. Līdzīgi iepriekšējam gadam, arī šogad Latvijas stiprākā vīra noskaidrošana norisinājās divas dienas, katrā pa pieciem vingrinājumiem.

Ventspilī atlēti sacentās spēka kāpnēs, krucifiksā, smagās automašīnas vilkšanā, kombinācijā (nēši + fermeris), kā arī kuģa vilkšanā, savukārt Limbažos - automašīnas celšanā no zemes, kombinācijā (riepas velšana + vairoga nešana), mucu mešanā, kombinācijā (baļķu, Apolona ass, un hanteles celšana), kā arī akmeņu celšanā.  

Sestdien Ventspilī pirmās sacensību stundas noritēja lietū, taču tas nemazināja karstumu spēkavīru arēnā. Cīņas bija ļoti sīvas.

 

Mūsu Andrim Leišavniekam pirmajā fināla dienā vislabāk veicās spēka kāpnēs un smagās automašīnas vilkšanā. Abās disciplīnās Andris uzrādīja trešo labāko rezultātu. Pirmās dienas noslēgumā bija īsts "saldais ēdiens" skatītājiem. Pirmo reizi Austrumeiropā, Raimonda Bergmaņa vārdiem sakot, sacensību režīmā notika kuģa vilkšana. 75 tonnas smagais kuģis atlētiem bija jāvelk ar rokām pret Ventas straumi. Atlēti ilgi cīnījās ar šo smago uzdevumu, taču gandrīz 20 metrus pieveica pilnīgi visi. Andrim šajā vingrinājumā 10.vieta. Summējot pirmās dienas rezultātus, Andris atradās 8.vietā.

 

Otrā diena Limbažu estrādē atlētus sagaidīja ar karstu sauli. Turpinājās bezkompromisu cīņa, kas atrisinājās tikai sacensību pēdējās sekundēs.

 

Andrim šoreiz ļoti labi veicās mucu mešanā augstumā - viņš uzrādīja otro labāko rezultātu. Arī stafetē, kurā bija jāveļ riepa un jānes vairogs, Andrim labs rezultāts - 4.vieta. Pēc visiem vingrinājumiem, summējot rezultātus, Andris ierindojās 6.vietā. Savukārt kā Latvijas stiprākais vīrs šogad atkal tika sveikts Artis Plivda no Preiļiem.

 

Latvijas spēkavīru čempionāta finālus ikvienam būs iespēja redzēt Latvijas Neatkarīgajā televīzijā atlikušajās augusta svētdienās.

Pievieno komentāru

Sports