Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spēkavīru sacensības: pieviļ akmeņu celšana

Pagājušajā svētdienā Kandavas svētku laikā notika arī „Siltums Jums" Latvijas spēkavīru čempionāta otrais posms. Sacensībās startēja arī mūsu spēkavīrs Andris Leišavnieks.

Atlētiem bija jāveic seši vingrinājumi - pietupieni ar apmēram 300 kilogramu svaru uz pleciem, kombinācija (fermera pastaiga, riepu velšana, mucu kraušana), krucifikss, spēka kāpnes, Vikinga prese un akmeņu celšana.  

Sacensībās šoreiz startēja 15 atlēti. Kopvērtējumā lielajā karstumā vienmērīgāko sniegumu uzrādīja pirmā posma uzvarētājs Artis Plivda, aiz sevis atstājot Daini Zāģeri un Māri Rozentālu. Mūsu A.Leišavnieks šoreiz ierindojās 8.vietā.

 

"Karstums bija milzīgs. Mēs jau teicām, ka vajadzētu pataupīt arī mūs, atlētus, jo arī mēs esam tikai cilvēki," saka A.Leišavnieks.

 

"Kā jau vienmēr, kāds vingrinājums izdevās, kāds neizdevās. Pašreiz vislielākā problēma ir akmeņu celšana. Domāju, šīs jau būs otrās sacensības un it kā vajadzētu jau izdoties, taču akmens neparko neiet augšā. Pie šī lielā karstuma es būtu apmierināts ar visiem rezultātiem, bet akmeņu celšana mani pievīla."

 

Nākamais sacensību posms notiks šosestdien, 11.jūnijā, Daugavpilī. A.Leišavnieks atklāj, ka viņš uz šo posmu, visticamāk, nedosies.

 

"Tad nākamais posms ir jūlija sākumā. Ir jāpatrenējas, vairāk jāpastrādā tieši ar tiem vingrinājumiem, kuros tik labi neveicas, īpaši ar akmeņiem. Esmu nolēmis uz visiem posmiem nebraukt, galvenais ir iekļūt finālā un koncentrēties tieši uz finālu. Domāju, ka čempionāta rezultāti šogad būs ļoti interesanti. Puiši, kas šogad sacensībās piedalās pirmo gadu, sagādās pārsteigumus. Izmaiņas kopvērtējuma tabulā noteikti tiks ieviestas. Ļoti stabils ir A.Plivda, arī D.Zāģeris rāda stabilu sniegumu, tālāk jau var skatīties. Katram atlētam kaut kas izdodas un kaut kas neizdodas, rezultāti var būt visādi," vērtē spēkavīrs.

 

A.Leišavnieks pateicas saviem atbalstītājiem, ar kuru palīdzību viņš var gatavoties sacensībām.

Pievieno komentāru

Sports