Spēkavīru sacensības: startē čempionāta pirmajā posmā

Sestdien, 14.maijā, Talsos sākās šāgada "Siltums Jums" Latvijas spēkavīru čempionāts. Gulbeni sacensībās pārstāvēja mūsu spēkavīrs Andris Leišavnieks, 15 atlētu konkurencē ierindojoties 4.vietā.

Sacensību dalībniekiem bija jāveic seši vingrinājumi. Piebilstams, ka spēkavīru sacensības risinājās vienlaikus ar Talsu rallija aktivitātēm.

 

Pirmajos divos vingrinājumos atlēti cēla un turēja rallija automašīnas. Trešajā vingrinājumā spēkavīri nēsāja vairāku valstu rallija čempionus. Nosvēruši organizatori viņus sadalīja līdzīgos pāros pēc svara un iesēdināja speciālos krēslos pa apli nesamā konstrukcijā. Dalībnieki vēl sacentās arī hanteles celšanā, mucu mešanā augstumā, kā arī akmeņu celšanā.


A.Leišavnieks bija ļoti labā formā, un tikai neveiksme ar akmeņiem viņam liedza noturēties godalgoto trijniekā.

 

"Pirmajos vingrinājumos veicās tīri labi. Nedaudz sarežģītāks varbūt bija trešais vingrinājums. Hanteles celšanā kopā ar Daini Zāģeri abi izcīnījām 1.vietu, mucu mešanā ierindojos 2.vietā, taču neveicās akmeņu celšanā, rezultātā paliku 4.vietā. Taču arī tas ir ļoti labi! Galvenais, ka nav gūtas traumas. Nākamnedēļ piedalīšos Kalniešu spēlēs Siguldā. Redzēs, kā veiksies tālāk, taču sākums izdevās negaidīti labs. Ziemā daudz tika darīts, un rezultātam bija jābūt!" atzīst A.Leišavnieks.

 

 Par iespēju startēt un sasniegt rezultātus viņš saka paldies SIA "RCI Gulbene", uzņēmums "Lorrynet", AS "Rankas piens", Gulbenes novada dome, kā arī Gulbenes sporta centrs, reklāmas darbnīca "Kopa".

Nākamais čempionāta posms plānots 5.jūnijā Kandavā.

Pievieno komentāru

Sports