Spēli beidz neizsķirti un ar septiņām traumām 2

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB "Gulbene 2005" komanda ar vienu no līderkomandām - Rīgas FK "Daugava" - nospēlēja neizšķirti 2:2.

Lai nebojātu Gulbenes stadiona futbola laukumu, vienojoties ar Gulbenes sporta centra direktoru Ziedoni Lazdiņu un FK "Abuls" prezidentu Uldi Rudzīti, tika nolemts šo spēli aizvadīt Smiltenē.

Rīdzinieki cīnās par godalgotajām vietām, bet gulbenieši savā debijas sezonā cenšas saglabāt vietu pirmajā līgā. Šādi spēku samēri bija pirms spēles.

Jau ar pirmajām minūtēm pretinieki piedāvāja asu, pat rupju spēli. Dīvaini, bet tiesnesis no Ilūkstes, kurš vienmēr ir tiesājis labi, šajā gadījumā spēli nekontrolēja.

Pirmajā puslaikā pēc kārtējās FK "Daugava" rupjības, uz Smiltenes slimnīcu tika aizvests Artis Timenieks - diagnoze pleca saišu plīsums. Divas reizes no laukuma nonesa Jāni Lapsu, bet pat ar savainotu roku, viņš spēli turpināja. Traumā iedzīvojās arī Renārs Šķenders, bet laukumu neatstāja.

Pretinieki dominēja visu pirmo puslaiku un tā izskaņā arī guva vienus vārtus.

Otrajā puslaikā viss krasi mainījās. Jau puslaika desmitajā minūtē R.Šķenders tālu izmeta autu, soda laukumā labi pacīnījās J.Lapss un rezultāts kļuva 1:1. Pēc piecām minūtēm jau Mārcis Graudiņš bija veicīgāks viesu soda laukumā un jau - 2:1!.

Prieki gan nebija ilgi, jo jau pēc piecām minūtēm rīdzinieki rezultātu izlīdzināja. Spēle tā arī noslēdzās 2:2.

Brīdinājumus mūsu komandā nopelnīja M.Graudiņš, Valērijs Sircovs un Sergejs Kauliņš.

Komandā vēl spēlēja Vladimirs Frolovs, Ilvars Glāznieks, Dainis Nalivaiko, Ivans Jevstignejevs, Raimonds Šaicāns, Aldis Tašiņš un Einārs Zaķis.

Pēc spēles septiņi mūsu futbolisti bija redzamām traumām, bet visi spēli pabeidza laukumā. Komandā iztrūka daudzu vadošo futbolistu, bet tieši tas palīdzēja komandai mobilizēties.

Pēc spēles divi komentāri no kolēģiem. Rīgas treneris mūs nosauca par punktu zagļiem, bet smiltenieši sprieda, ka, tikai Gulbenes futbolistus ietērpjot FK "'Abuls" formās, viņi varētu tikt pie punktiem pirmajā līgā.

Nākamā spēle mūsu komandai notiks 1.novembrī Tukumā.