Sportā bez smaga darba neiztikt 12

Andris Leišavnieks: "Ja vari - piedalies un dari, ja vari arī kaut ko izcīnīt - ir pavisam patīkami!"
Katru vasaru arī mēs, gulbenieši, ar interesi sekojam līdzi mūsu spēkavīra Andra Leišavnieka startiem Latvijas spēkavīru čempionātā. Nākamajās brīvdienās Preiļos notiks atkal nākamais posms. Savukārt 30.jūlijā, Gulbenes Pilsētas svētku laikā, notiks Baltijas komandu spēkavīru sacensības.

- Kā tu vērtē savus šīssezonas startus?

 

- Man šis sporta veids ir kā hobijs, taču tas nenozīmē, ka es aizeju, kaut ko nedaudz pacilāju, vienkārši tāpat garām ejot. Cilvēks vienkārši tāpat to izdarīt nevar, bet, ja viņš izdarīs, tad otrā dienā būs beigts un pagalam. Bet sacensībās vingrinājumi ir vairāki, bez sagatavošanās to nevar izdarīt, ir jāiegulda liels darbs. Ļoti svarīgs ir uzturs, protams, atpūta un treniņprocess. Ja tas viss ir - ir arī rezultāts, ja kaut kas iztrūkst, tad nav arī rezultāta.

 

Šis ir sporta veids, ar kuru ir jādzīvo, lai gan, atklāti sakot, ar jebkuru sporta veidu ir jādzīvo, ir nepārtraukti jātrenējas. Mūsu sportā ir daudz vingrinājumu, tos visus vienkārši nevar paspēt treniņos kvalitatīvi izdarīt. Loģiski, ka kādi vingrinājumi vienkārši nesanāks vai padosies sliktāk, tas ietekmē arī sacensību rezultātus.

 

Šobrīd ir puiši, kurus no viņu pozīcijām, domāju, ka būtu gūti izkustināt, tie ir Artis Plivda un Dainis Zāģeris, bet par pārējām vietām vēl notiks sīva cīņa.

 

(Vairāk lasiet 9.jūlija "Dzirkstelē")

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Demaemiainfssdp

LiampNonLop xaikalitag Pefsbeest http://usillumaror.com - iziananatt TheoffviefFed http://gussannghor.com esticleStaize

pirms 8 gadiem, 2013.04.30 03:54

Mazais Danis

Andris ir mans varonis,ka dizaugšu gribu kļūt kā viņš,pacelt lielus akmeņus

pirms 9 gadiem, 2011.07.12 18:48

Andris ir ne vien stiprs, bet arī patīkams cilvēks ! Beidzot viens īsts vīrietis - nečīkstuļo, bet dara ! Lai veicas !

pirms 9 gadiem, 2011.07.11 23:32

Specs gribēja izcelties,bet nesanāca...jau atkal! :))))))))))))
Ja neproti lasīt starp rindām,izslēdz datoru un atrodi darbu.

pirms 9 gadiem, 2011.07.11 21:02

kalts

Uldi, beidz dzert!

bet par spīti katastrofālajai gramatikai - tavu domu sapratu. Un tāpat kā visur citur - ir cilvēki, kas novērtē Andra darbu un ir tādi, kam viss pie vienas vietas. Tas tā vienmēr ir bijis un būs.

Andris ir vnk super cilvēks - galvenais, ka tomēr būs iespēja Gulbenes pilsētas svētkos vērot sacensības - tas ir labākais pasākums šo svētku laikā!

Turam par Tevi īkšķus Andri!

pirms 9 gadiem, 2011.07.11 12:52

te visi nez kāpēc metušies uz pareizrakstības kļūdu meklēšanu....patiesība ir tā,ka Gulbenei ar to visu sakars nekāds.Gribi nodarboties ar golfu-lūdzu (ja vari atļauties).ar citu hobiju ,lūdzu .tikai pats maksā.

pirms 9 gadiem, 2011.07.11 12:02

Specs

....smieklīgi, ka par rakstītprasmi spriež cilvēks, kurš vienā teikumā ir izteicies ar "joptvai" un "Cmooon", kas nebūt neliecina ne par latviešu valodas zināšanām ne arī par rakstītprasmi:)
Tik tiešām, šo sporta veidu ir grūti salīdzināt ar futbolu un basketbolu.....!

pirms 9 gadiem, 2011.07.10 15:31

Uldim

Kads sakars akmenu cilasanai ar Gulbeni. Cilvekam ir hobijs, patik cilat smagumus - aiziet. Butu smiekligi par to vel piemaksat. So "sporta veidu" tacu nevar
salidzinat ne ar basketbolu, ne ar futbolu.

pirms 9 gadiem, 2011.07.10 14:28

to U.R.

"un tas viss par pliku veltu"................. Iemācies rakstīt un maksā viņam algu! Kāds Tev to neļauj?!!!

pirms 9 gadiem, 2011.07.10 12:51

Joptvai,tik daudz kļūdu vienā patriotiskā tekstā vēl nebija nācies redzēt... ''stadiJons'' Cmooon,tak jau kaut kādai rakstītprasmei jābūt.:))))))))))))))))

pirms 9 gadiem, 2011.07.10 11:18

Uldis Rudzitis

Paldies Andrim! Vislielaka ciena pret speka viru, kurs pliks pa natrem cen saulite Gulbene vardu, Neskatoties uz naudas trukumu, uz savu cienu pret Gulbeni , faniem, bet seit rodas jautajums, vai mes novertejam???
No pieredezs.
Gulbenes stadijons pilns, kad iet spekaviru posms, Andris censas pari saviem spekiem,Gulbenes Varda nest Latvija pat rada LNT, un vai Jus iedomajieties cik smaguma vins cel diena kg lai paceltu tos lielos akmenus, jus nezinat, un cik trenina laika vins patere energiju speku un savu attieksmi pret sportu, tas ir lielaka mera fanatismms, un tas viss par pliku veltu Jums Gulbeniesi, varbut jusu berni kadreiz ari pienaks kadreiz pie Andra un pajautas a ka tu to dari ,,,????

pirms 9 gadiem, 2011.07.10 07:42

Sports