Sporta klubs "Gulbenes K.S.P.": aicina trenēties 3

Sporta kluba "Gulbenes K.S.P." pārstāvji aicina bērnus un jauniešus, sākot jauno mācību gadu, sākt arī aktīvi sportot.

Kluba pārstāvji Andris Leišavnieks, Aigars Cīrulis un Elvijs Kantāns priecājas, ka pavasarī, uzrakstot un iesniedzot projektu "Ātrums. Spēks. Izturība" "Satekas" projektu konkursā, sporta klubam izdevās piesaistīt finansējumu un iegādāties jaunu inventāru kikboksa, spēka trīscīņas un arī spēkavīru sporta treniņiem. Inventārs atrodas gan sporta centrā, gan arī stadionā. Sporta kluba pārstāvji saka paldies Gulbenes sporta centra vadībai par iespēju trenēties viņu telpās.

 

"Aicinām bērnus un jauniešus nākt trenēties un sevi pilnveidot. Ar jauno inventāru viņiem ir iespēja to darīt profesionāli," saka A.Leišavnieks.

 

Sportisti, kas trenējas spēka trsīcīņā, aktīvi to dara visu gadu, spēcīgākie regulāri arī dodas uz sacensībām un mājās pārved godalgas. Interesentiem, kas vēlas trenēties spēka trīscīņā, jāsazinās ar A.Cīruli (tālrunis 26430455).

 

Arī A.Leišavnieks aicina ikvienu, kas vēlas trenēties spēkavīru sportā, sazināties ar viņu (tālrunis 26376375).

 

E.Kantāns gaida interesentus arī uz kikboksa nodarbībām. Lielajai grupai (14 gadus veci un vecāki jaunieši) treniņi notiek pirmdienās, trešdienās, piektdienās. Mazajai grupai (6 līdz 13 gadus veci bērni), ja tajā būs vismaz desmit interesenti, treniņi notiks pirmdienās un trešdienās (nodarbību laiks tiks precizēts). Tālrunis pieteikumiem - 26264611 (Elvijs).

Pievieno komentāru

Komentāri 3

keks

aizej albertin pie Cīruļa, tad varbuut tev vinsh ar ko iemaaciis, a ta taads paglupshs izklausies!

pirms 9 gadiem, 2011.09.26 20:48

alberts

ko tad tas cirulis var jaunieshiem iemaaciit,ka steoridus lietot!

pirms 9 gadiem, 2011.09.24 13:52

Sports