Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta spēlēs labākie - Gulbenes pilsētas pārvalde

Pagājušajā sestdienā Gulbenes sporta centrā norisinājās Gulbenes pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēles 2010. Tradicionāli septembrī tās notiek jau otro gadu desmitu un ir patiess prieks, ka azarts un entuziasms ar gadiem nav zudis.

Šogad sacensībās piedalījās vienpadsmit komandas, no kurām viena bija ciemiņi no Rīgas, kas nu jau atbalsta mūsu pasākumu trešo gadu pēc kārtas, bet no „jaunpienācējiem" bija komanda SIA „Avoti SWF" no Lizuma, kas bija arī skaitliski vislielākā.  

Sporta spēlēs bija deviņi sporta veidi, no kuriem kopvērtējumā vērtēja septiņus labākos. Par uzvarētājiem pārliecinoši ar 17 punktiem kļuva Gulbenes pilsētas pārvalde. Otro vietu ieguva Gulbenes sporta centra kolektīvs (23 punkti). Neoficiālajā vērtējumā trešie ar 26 punktiem bija komanda ALD (Rīga), bet oficiālajā vērtējumā godpilno trešo pozīciju ieņēma SIA „Vidzemes būvnieks" (28 punkti). Aiz viņiem ceturtie - Gulbenes vidusskola, piektie - Gulbenes novada dome, bet olimpisko sešnieku noslēdza SIA „Avoti SWF".

 

Viens no pirmajiem sporta veidiem bija „Precizitātes metieni", kur divi dalībnieki izpildīja astoņus metienus speciāli sagatavotā traukā (otram partnerim uz galvas). Šajā sacensībā uzvarēja Vidzemes būvnieks, viņi bija precīzi 14 reizes no 16 iespējamām. Cīņā par otro un trešo vietu bija jāveic „pārmetieni", jo pēc pamatsacensībām vienāds punktu skaits - 13 -bija gan Novada domei, gan ALD. Pēc papildsacensībām otro vietu izcīnīja ALD.

 

„Veiklības pārbaudījums" bija no divām daļām - „Bizes pīšanas"ar kāju un „Lielās auklas" lēkšanas. Par uzvarētājiem kļuva Gulbenes nami, otrie - Pilsētas pārvalde, bet trešie - Sporta centrs.

 

Nopietnākais pārbaudījums bija „Neparastais futbols", kas bija jāspēlē pāros ar lielo bumbu. Par uzvarētājiem kļuva Sporta centrs, bez zaudējumiem cīnījās arī Novada dome, tomēr, saskaitot gūtos vārtus, viņiem - otrā vietā. Trešo vietu ieguva Rotari.

 

„Mešana mērķī" - dalībniekiem bija jāmet 5 bumbiņas sektorā ar atšķirīgu vērtību. Precīzākie izrādījās Pilsētas pārvaldes kvartets, kuri guva 184 punktus, otro vietu ar 182 punktiem ieņēma ALD, bet trešajā pozīcijā ar 176 punktiem - Gulbenes vidusskola.

 

„Roku cīņās" ar lielajām bumbām uz sola cīnījās atsevišķi dāmas un kungi. Spēcīgākie izrādījās rotarieši (Antra Sprudzāne un Arnis Dzerkaļš), otrajā vietā - Vidzemes būvnieks (Ilze Tiltiņa un Aigars Cīrulis), bet trešie - „Avoti SWF" (Inese Bramane un Ilmārs Klimons).

 

„Jautrajā rallijā" kungs ar aizsietām acīm „vadīja" ķerru, kurā sēdēja dāma un deva papildus norādes. Šajā veidā uzvarēja Pilsētas pārvalde, otrie - Gulbenes vidusskola, bet trešie - ALD.

 

„Veiklajās rokās" no bļodas ar zīlēm bija jāizlasa santīmi. Visātrāk šo uzdevumu veica Pilsētas pārvalde, otro vietu ieguva Novada domes komanda, bet trešajā vietā - Gulbenes vidusskola.

 

Iestāžu vadītāju „cīņā" visu izšķīra spēja koncentrēties uz uzdevumu un precizitāte. Dāmām uzvarēja Māra Rožlapa (Slimnīcas arodbiedrība), otrā - Lāsma Brikule („Melna kafija ar pienu"), bet trešā - Austra Veikšāne (Rotari). Kungiem pārliecinoši uzvarēja Ziedonis Lazdiņš (Sporta centrs), otrajā vietā - Aivars Mednis (vidusskola), bet trešais - Rolands Vācens (ALD).

 

Tradicionāli sporta spēles noslēdzās ar komandu stafeti. Veiklākie un ātrākie izrādījās SIA „Avoti SWF", sekundi aiz viņiem otrajā vietā „Slimnīcas arodbiedrība", bet vēl par sekundi ilgāk startēja un trešo pozīciju izcīnīja Gulbenes sporta centrs.

Pievieno komentāru

Sports