Sporta veterāniem - atkal medaļu birums

Rīgā 28.februārī notika Latvijas pašvaldību sporta veterānu 46. sporta spēļu ziemas sacensības vieglatlētikā.

Rīgas sporta manēžā pulcējās 20 komandas ar vairāk nekā 200 dalībniekiem. Gulbenes rajona sportisti Anita Žavrida, Irita Bačka, Gita Deksne, Zaiga Baltā, Juris Gjačs, Ivars Logins, Jānis Ančs, Harijs Āboliņš, Jānis Pērkons, Guntis Balodis un Gunārs Rubenis izcīnīja vairāk nekā 20 medaļas, turklāt I.Logins lodes grūšanā un G.Rubenis 3 kilometru soļojumā uzrādīja rezultātus, kas Pasaules un Eiropas čempionātos būtu medaļu vērtībā. Komandu cīņā gulbenieši ierindojās 6.vietā. Uzvarētāju godā - Daugavpils pilsētas sportisti. Sporta veterāns G.Rubenis atzīst, ka, tāpat kā visu valsti, arī veterānu sportu rajonā ir skārusi krīze.

"Rodas jautājums, vai izdosies savākt 46. spēļu kopvērtējumam nepieciešamās deviņas ieskaites, bet lielajā kopvērtējumā, kur piedalās rajonu, pilsētu, novadu un sporta klubu komandas, vērtēti tiek 13 sporta veidi. Pagājušajā gadā gulbenieši rajonu vērtējumā aiz Bauskas, Rīgas, Valmieras un Tukuma rajona komandām ierindojās augstajā 5.vietā, kopumā piedalījās 22 rajoni. Savukārt lielajā kopvērtējumā 41 komandas konkurencē gulbeniešiem izdevās izcīnīt 12.vietu. Tas ir teicams panākums," secina G.Rubenis.

"Lielākā daļa komandas dalībnieku ir gulbenieši (vairāk nekā 85 procenti no komandas sastāva). Varbūt pilsētas pašvaldība varētu palīdzēt sekmīgi nostartēt sporta spēlēs. Paredzams, ka sekmīgiem startiem varētu pietrūkt apmēram 600 līdz 700 latu. Varbūt veterāniem var palīdzēt arī Gulbenes bankas vai kāds biznesmenis," aicina G.Rubenis.

Pievieno komentāru

Sports