Stāmerenieši sagrauj smilteniešus

Latvijas kausa izcīņas 3.kārtas spēlē Gulbenes novada futbolisti, kuri spēlē komandā „Stāmeriena", ar 7:2 savā laukumā sagrāva Smilteni.

Spēle sākās ar mūsējo uzbrukumiem un drīzumā Artūrs Zelčs atklāja rezultātu. Vēl pēc četrām minūtēm Mārcis Graudiņš guva vēl vienus vārtus. Pie rezultāta 2:0 mūsējie sāka spēlēt paviršāk. To izmantoja viesi un puslaika izskaņā astoņu minūšu laikā panāca izlīdzinājumu. Atpūtā komandas devās ar 2:2.

Otrā puslaika pirmajā minūtē savus pirmos vārtus guva Artis Timenieks, Ilgu laiku mūsu futbolisti nevarēja pārspēt viesu vārtsargu, bet tad pēc stūra sitiena izspēles ar galvu precīzi sita Ilvars Glāznieks un 4:2. Spēles pēdējās desmit minūtēs padevās vēl trīs precīzi sitieni. Vēl reiz izcēlās A.Timenieks, tad Dainis Tašiņš un atkal A.Timenieks. Rezultātā 7:2.