Stāmerienā notiks distanču slēpošanas sacensības

Slēpošanas amatieri un arī profesionāļi 19.februārī tiek aicināti uz Stāmerienu, kur notiks distanču slēpošanas sacensības "Stāmeriena 2011".

No pulksten 9.00 līdz 10.45 notiks dalībnieku reģistrācija un numuru saņemšana Stāmerienas tautas namā. Starts sacensībām tiks dots pulksten 11.00. Sacensības sāks S10 un V10 grupu dalībnieki. Katra nākamā grupa startēs pēc 30 minūtēm.  

Dalībnieki sacensībām var pieteikties iepriekš līdz 18.februāra pulksten 20.00, rakstot uz e-pastu: "poste@inbox.lv" vai zvanot pa tālruni 29499046.

 

Sacensībās var piedalīties visi interesenti. Dalībnieki tiks iedalīti tautas un sporta klasē. Sporta skolu audzēkņi tiks iekļauti sporta klasē. Tautas klases dalībniekiem pēc pašu vēlēšanās ir iespēja startēt sporta klasē. Slēpojums notiks brīvajā stilā. Vietās, kur tas iespējams, trases malā būs ievilktas klasiskā stila sliedes. Distance var tikt mainīti atkarībā no sniega kvalitātes.

 

Uzvarētāji tiks noteikti visās vecuma grupās. Sacensību godalgoto vietu ieguvējus apbalvos ar diplomiem un piemiņas balvām. Apbalvošana notiks tautas namā.

Pievieno komentāru

Sports