Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stāmerienā notiks slēpošanas sacensības

25.februārī pulksten 11.00 Stāmerienas pils parkā notiks distanču slēpošanas sacensības "Stāmeriena 2012".

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens Gulbenes pilsētas un novada iedzīvotājs bez vecuma ierobežojuma, kā arī ikviens slēpošanas cienītājs. Sievietes, jaunietes un meitenes startēs sešās dažādās vecuma grupās un arī distancēs, savukārt vīrieši, jaunieši un zēni - septiņās grupās. Dalībnieki dosies trasē ar kopēju startu katrā vecuma grupā. Slēpošanas stils - brīvais. Sacensības distances ies pa 600 metru, 1,8 kilometru, 2,8 kilometru apļiem atkarībā no grupas. Distance var tikt mainīta atkarībā no sniega kvalitātes.  

Dalībnieki tiek aicināti sacensībām pieteikties iepriekš. Pieteikšanās notiks līdz 24.februāra pulksten 20.00. Pieteikumi jāsūta uz e-pastu: "poste@inbox.lv". Sacensību dienā pieteikšanās paredzēta līdz pulksten 10.30 sacensību sekretariātā. Dalības maksa pieaugušajiem - 1 lats, bērniem un skolēniem - 0,50 santīmi. Informācija - pa tālruni 29499046 (Jānis Ģērmanis).

 

Apbalvošana varētu notikt apmēram pulksten 14.30 tautas namā. Dalībnieki tiks vērtēti individuāli visās vecuma grupās. Sacensību godalgoto vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar diplomiem un piemiņas balvām.

Pievieno komentāru

Sports