Stāmerienas komanda uzvar Priekuļu futbolistus

Latvijas kausa izcīņas pirmajā kārtā Stāmerienas komanda ar 7:1 sagrāva FK Priekuļi.

Mūsu novada komanda jau ar pirmajām minūtēm aktīvi uzbruka un pretinieki bija spiesti pārkāpt noteikumus savā soda laukumā. Piešķirto 11m soda sitienu realizēja Renārs Šķenders. Pēc neilga laika Gata Zelča piespēli vārtu guvumā pārvērta Artis Timenieks. Puslaika izskaņā vārtus guva Artūrs Zelčs un atpūtā komandas devās ar 3:0 stāmerieniešu labā. Otrā puslaika sākumā R.Šķenders izcēlās vēl reizi. Otro piešķirto 11m precīzi izpildīja A.Zelčs un rezultāts kļuva 5:0. Spēles izskaņā A.Zelčs guva trešos savus vārtus, bet kompensācijas laikā izcēlās Emīls Grāvlejs. Viesi vienīgos vārtus guva pēc kļūmes mūsējo aizsardzībā.

Tādējādi Stāmerienas komanda iekļuva otrajā kārtā, kur savus pretiniekus uzzinās pēc 26.jūlija.