Stāmerienieši ar 3:0 uzvar olainiešus 2

Latvijas kausa izcīņas 2.kārtā Stāmerienas komanda, kurā spēlē visi labākie novada futbolisti, ar 3:0 uzvarēja FK "Olaine".

Spēles sākumā labāk veicās viesiem, jo viņi aktīvāk uzbruka un vairāk kontrolēja bumbu. Mūsējiem spēle nevedās. Vienā no momentiem tikai vārtsargs Vladimirs Frolovs glāba no nepatikšanām. Pamazām viesu aktivitātes noplaka un viņi sāka pieļaut kļūdas. Pēc viena no pārkāpumiem lieliski soda sitienu no 25 metriem izpildīja Valentīns Surovs, un rezultāts kļuva 1:0. Turpinājumā jau vairāk momentu bija mūsu futbolistiem. Pirmais puslaiks noslēdzās 1:0, kaut gan varēja būt 2:0 vai 3:0.

Otrajā spēles daļā pilnībā dominēja vietējā komanda. Vārti gan tika gūti spēles izskaņā. Vispirms individuāli tehniski nospēlēja Mārcis Graudiņš, un rezultāts kļuva 2:0, bet spēles pēdējā minūtē viesu aizsargs raidīja bumbu savos vārtos. Rezultātā uzvara ar 3:0.

Trešajā kārtā pretī nāks pirmās līgas komandas. Varbūt FB "Gulbene 2005". Šīs spēles notiks septembra sākumā.

Bez minētajiem futbolistiem komandā spēlēja Sergejs Kauliņš, Artis Timenieks, Edijs Aleksāns, Renārs Šķenders, Raitis Šolins, Māris Bērziņš, Radions Slusarenko, Arnis Ivanovs, Dainis Tašiņš, Ilvars Glāznieks un Valērijs Sircovs.

Komentāri 2

to Zibens

te jau nav tavs hokejs, kad vārtus raksta pēdējam, kas pieskārās

pirms 9 gadiem, 2010.08.16 15:59

Zibens

mjaa, 3-0 !!!! Graudinsh ik peec paaris nedeeljaam braukaa uz treninjnometneem laikam ,nevis uz darbu , ja jau individuaala meistariiba :)
treshos vaartu raksta pretinieku speeletaajam , vai tam kas pedeejais no Staamerienas pieskaraas pie bumbas pirms taa bija vaartos

pirms 9 gadiem, 2010.08.16 13:57