Startē arī Pļaviņās

Pagājušās nedēļas piektdienā un sestdienā Pļaviņās „Jauju"un „Jankas" slēpošanas un biatlona trasē norisinājās Latvijas čempionāta distanču slēpošanā III posma sacensības.

Pirmajā dienā dalībnieki sacentās brīvā stila individuālajās distancēs, bet otrajā sacensību dienā sportisti sacentās komandu sprintā klasiskajā stilā. S 18 grupas meitenēm 7 kilometru distancē diezgan pārliecinoši uzvarēja Viktorija Savļaka. S 14 grupā meitenēm 3 kilometros 1.vietu izcīnīja Rasma Rudzīte.

V 14 grupas zēniem 5 kilometru distancē Andris Beķeris ierindojās 4.vietā, no 3.vietas ieguvēja atpaliekot tikai par trīs sekundēm.

V 20 junioru konkurencē 20 kilometru distancē Edijam Avenam - 3.vieta.

Sestdien komandu sprintā 2x3x0,7 km S 21 grupā uzvarēja Kristīne Ameļčenko un Dace Anča, savukārt jaunietēm S 18 grupā uzvarēja Undīne Zača un Viktorija Savļaka.

Juniori 0,7 kilometru distanci katrs veica četras reizes, un 2.vietu ieguva Kaspars Beitāns un Edijs Avens.

Nākamais Latvijas čempionāta posms norisināsies jau šīs nedēļas nogalē Madonā - sestdien slēpotāji sacentīsies stafešu slēpojumos, bet svētdien maratondistancēs klasiskajā stilā.