Startē “Nordea” Rīgas maratonā 1

Svētdien Rīgā uz "Nordea" maratonu pulcējās 11 457 dalībnieki. Starp viņiem bija arī lielāki un mazāki gulbenieši
Gulbenes Bērzu sākumskolas skolotāja Sarmīte Gobiņa stāsta, ka šajās sacensībās piedalījušies arī viņas audzināmās 5.a klases audzēkņi - Hārdijs Nogobods, Nadīna Medne, Evelīna Škapare, Baiba Kazāka, Valērija Cicurina, Kristiāna Sprudzāne, Linda Zavacka, Samanta Žavrida, Zanda Maltavniece, Rolands Neilands un viņa mazais brālis Ermīns Neilands, kurš nākamgad sāks mācības 1.klasē. Vairāk foto šeit.

S.Gobiņa stāsta, ka Rolanda māmiņa bija atradusi internetā informāciju, ka piedaloties "Hanza maiznīcas" rīkotajā konkursā, balvā var iegūt iespēju par brīvu piedalīties "Nordea" Rīgas maratonā.

 

"Nolēmām piedalīties konkursā. Mums bija jāsagatavo prezentācija par to, kā gatavojamies maratonam. Izrādījās, ka mēs esam starp piecām uzvarētājskolām. Mums tika apmaksāta gan nokļūšana Rīgā, gan arī dalības maksa un pēc skriešanas vēl arī pusdienas atpūtas kompleksā "Lido"," stāsta S.Gobiņa.

Bērzu sākumskolas skolēni startējuši minimaratona distancē (5 kilometri).

 

"Visi noskrēja un bija ļoti apmierināti. Rezultāts mums nebija pats svarīgākais, galvenais, ka varējām piedalīties un izjust šīs patīkamās sajūtas - būt kopā ar vairāk nekā 11,5 tūkstošiem skrējējiem," atzīst S.Gobiņa.

 

Starp pusmaratona dalībniekiem, piemēram, bija lejasciemiete Daiga Krēsliņa. "Šogad nebiju īpaši gatavojusies un arī veselība nebija tā labākā, taču līdz galam tiku un iekļāvos zem divām stundām, ar ko arī biju rēķinājusies," stāsta D.Krēsliņa.

 

Ļoti labi pusmaratona distancē veicās gulbenietim Antim Zundam. Pusmaratona dalībnieku kopvērtējumā ar rezultātu 1: 16, 57 viņam izdevās izcīnīt 16.vietu, savukārt savā vecuma grupā viņam bija 13. labākais rezultāts. Antis ar savu rezultātu ir apmierināts, viņam tas arī ir personiskais rekords pusmaratona distancē.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Paldies Rolanda mammai un tētim, ka noorganizēja bērniem šo pasākumu.
Malači. Lai Jums veicās.

pirms 10 gadiem, 2010.05.25 15:14

Sports