Startē rallijsprintā “Kurzeme 2010”

Pagājušās nedēļas nogalē Liepājas pusē notika rallijs "Kurzeme 2010", kas vienlaikus bija gan Latvijas čempionāta 6.posms, gan arī Latvijas čempionāta rallijsprintā 7.posms. Uz sacīkstēm Kurzemē, lai turpinātu cīņas rallijsprinta čempionātā, bija devušās arī divas mūsu puses ekipāžas.

Mareks Švarcs - Švampāns/ Gatis Cimdiņš savā "4WD" klasē ierindojās 4.vietā. Pēc sešiem no septiņiem sacensību posmiem šī ekipāža šobrīd atrodas 3.vietā.

"1,6" klasē startēja jaunais autobraucējs Ralfs Sirmacis ar savu līdzbraucēju Māri Kulšu. Kurzemes rallijā viņi ierindojās 7.vietā.

Jāpiebilst, ka komandu vērtējumā 1.vietu izcīnīja komanda "Arsenal - R1", kuru pārstāv arī M.Švarca - Švampāna ekipāža.

Rallijsprinta čempionāta dalībniekiem šajā sezonā priekšā vēl viens sacensību posms.

Pēdējais Latvijas rallijsprinta čempionāta posms rallijsprints "Latvija 2010" risināsies septembra beigās Jūrmalā un Kuldīgā.