Startē rallijsprintā Madonā

Gulbenieši cīnās par godalgotām vietām
Pagājušajā nedēļas nogalē tika aizvadītas aizraujošas cīņas Latvijas rallijsprinta čempionāta ceturtajā posmā ""Tengtools" Rally Madona 2009". Sacīkstē uz starta stājās arī vairākas mūsu puses ekipāžas.

"4 WD" klasē cīnījās pat trīs mūsu ekipāžas - Mareks Švarcs - Švampāns/ Gatis Cimdiņš ("Subaru Impreza RS"), Jānis Patmalnieks/ Rolands Ziemelis ("Audi 80") un Sandis Boks/ Jānis Veilands ("Subaru Impreza").

Pēc pirmās dienas līdera pozīcijas šajā klasē ieņēma M.Švarcs - Švampāns/ G.Cimdiņš, taču otrajā dienā šī ekipāža trešajā ātrumposmā diemžēl piedzīvoja avāriju un izstājās no tālākas cīņas. J.Patmalnieks/ R.Ziemelis šajā sacīkstē ierindojās 3.vietā iespēju pakāpties uz augstāku vietu viņiem liedza tehnisks defekts. Tūlīt aiz šīs ekipāžas ierindojās S.Boks/ J.Veilands.

Kopvērtējumā pēc četriem posmiem J.Patmalnieka ekipāža ar 39 punktiem ieņem 1.vietu. M.Švarcs - Švampāns/ G.Cimdiņš šobrīd atrodas 4.vietā (27punkti), S.Boks/ J.Veilands - 6.vietā (25 punkti).

"Road" klasē - neparasta sacīkste

Rallijsprinta rīkotāji bija izveidojuši īpaši interesantu distanci "road" klases braucējiem - regularitātes sacensību kopējais garums pārsniedza 210 kilometrus. Šajā klasē cīnījās arī Atis Ozoliņš/ Gatis Jansons. Viņi šajā sacīkstē ierindojās 8.vietā. Čempionāta kopvērtējumā šī ekipāža šobrīd ieņem 6.vietu (23 punkti).

Pēc kāda laika pārtraukuma sacensībās atkal startēja arī Edgars Piļka/ Igors Sidorovs ("BMW Compact E35". "1,6 +" klasē šī ekipāža ierindojās 7.vietā. Savukārt Klasikas kausā šai ekipāžai 2.vieta.

Veicas komandu vērtējumā

Komandu vērtējumā "R1 Racing Team", kuru pārstāv arī mūsu M.Švarcs - Švampāns, šajā sacīkstē ieņēma 3.vietu, savukārt čempionāta kopvērtējumā šī komanda joprojām ieņem 1.vietu. Savukārt "Auto - Moto Rally team" (J.Patmalnieka, S.Boka, A.Ozoliņa ekipāžas) šajā posmā ieņēma 4.vietu, savukārt kopvērtējumā tā šobrīd ir ierindojusies 5.vietā.

Lai palielinātu intrigu gan skatītājiem, gan sportistiem, rīkotāji šoreiz bija izsludinājuši arī ģenerālsponsora "Tengtools" Izaicinājuma kausu tikai šai sacīkstei veidotām komandām. Šajā cīņā bija iesaistījusies arī komanda "Piļka Autoklubs". E.Piļkas komanda "Tengtools" Izaicinājuma kausā izcīnīja 2.vietu, piekāpjoties "Latvijas rallija čempionāta komandai", kurā startēja arī šī rallijsprinta absolūtā vērtējuma līderis Jānis Vorobjovs.

Nākamais - piektais - rallijsprinta čempionāta posms "Jaunība 2009" tiks aizvadīts 18. un 19. jūlijā Talsu rajonā.