Startē supermoto čempionātos

Pagājušajā sestdienā Lietuvas pilsētā Kauņā "Bike Show Millenium" pasākumā notika arī Latvijas čempionāta supermoto 5.posms, kas vienlaikus bija arī Baltijas komandu kausa izcīņas 1.posms, kā arī Lietuvas čempionāta 3.posms. Sacensībās piedalījās visi šābrīža Baltijas valstu spēcīgākie supermoto sportisti, tostarp arī gulbenieši Aleksejs un Valērijs Kuzmini, kā arī Jurijs Kirijenko.

Tēvs Aleksejs un dēls Valērijs startē kvadriciklu klasē. Aleksejam šajās sacensībās nedaudz nepaveicās - kvalifikācijā tika iegūta rokas trauma, kas traucēja viņam abos sacensību braucienos startēt ar pilnu atdevi, tomēr abu braucienu summā viņam izdevās izcīnīt 4.vietu. Valērijs divu braucienu summā ieņēma 5.vietu, savukārt Jurijs - 7.vietu. V.Kuzmins atzīst, ka šīs sacensības bijušas ļoti smagas, taču ir izdevies nobraukt līdz galam. Arī dēlam un Jurijam ir izdevies šīs sacensības aizvadīt līdz beigām un gūt svarīgus punktus. 1. un 2.vietu šajās sacensībās ieņēma igauņu sportisti, bet 3.vietā ierindojās latviešu motobraucējs Kārlis Bole.


Par Baltijas komandu kausa izcīņas pirmā posma uzvarētājiem kļuva "Estonia Supermoto Team 3", nedaudz apsteidzot "Motodroms Supermoto racing team 1", kurā startē arī Aleksejs Kuzmins.


Nākamās sacensības notiks 20.jūnijā Viljandi pilsētā, Igaunijā, kur risināsies Igaunijas čempionāta supermoto 2.posms, kas vienlaikus būs arī Latvijas čempionāta 6.posms. Savukārt nākamais Baltijas komandu kausa izcīņas posms notiks 27.jūnijā sporta kompleksa "333" trasē. Vienlaikus tas būs arī Latvijas čempionāta supermoto 7.posms. Bez spēcīgākajiem Baltijas valstu sportistiem uz šīm sacensībām solījuši ierasties arī sportisti no Somijas.


A.Kuzmins norāda, ka Gulbenes sportisti pēc iespējas cenšas piedalīties visās sacensībās. Noteikti viņi piedalīsies arī Igaunijas čempionāta posmā 20.jūnijā.

 

"Mēģināsim piedalīties arī visos Baltijas komandu kausa posmos," saka A.Kuzmins.

 

Viņš piebilst, ka pašreiz arī aktīvi trenējas sacensībām ar stāvošo ūdensmotociklu.

 

"Pašlaik tiešām vēl tikai trenējamies, taču, iespējams, jau jūlija beigās vai augustā mēģināsim startēt arī kādās sacensībās," atklāj sportists.

Pievieno komentāru

Sports