Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Startē velomaratonā

Šajās brīvdienās notiks "SEB MTB" maratona posms Tukumā, kur plāno startēt arī vairāki gulbenieši un bijušie gulbenieši.

"SEB MTB" maratonam ir paredzēti seši posmi. Sacensības notiek sporta klasē un tautas klasē. Tautas klasē trases garums ir 42 kilometri. Trīs posmi jau ir notikuši, bet šajās brīvdienās notiks jau ceturtais sacensību posms. Gulbenietis Juris Aleksāns, kurš ir aizrāvies ar velobraukšanu, stāsta, ka viņš kopā ar Edmundu Gobiņu pagājušajā gadā ir tikai izmēģinājis velobraukšanu kā veselīgu sporta veidu, bet šogad jau nolēmuši tam pievērsties nopietnāk.

 

"Pamazām mums ir izveidojusies neliela domu biedru grupa. Sacensībās startē arī bijušie gulbenieši Askolds Liedskalniņš (Vecpiebalga) un Imants Kublačovs (Rīga). No Gulbenes vēl sacensībās piedalās arī citi šī sporta veida piekritēji, piemēram, Gints Āboliņš. Ir arī gulbenieši, kas startē sporta klasē," stāsta J.Aleksāns.

 

Kopā sacensībās startē vairāk nekā 2000 dalībnieki. Kopvērtējumā pēc trim posmiem I.Kublačovs šobrīd ieņem 219.vietu, A.Liedskalniņš 259.vietu, E.Gobiņš - 758.vietu un J.Aleksāns 905.vietu.

 

"Savās vecuma grupās mums katram, protams, ir labāki rezultāti. Imants un Askolds ar velosipēdiem aktīvi brauc un trenējas jau apmēram piecus gadus, arī tāpēc rezultāti viņiem ir krietni labāki," secina J.Aleksāns.

 

"Man pašam ļoti patīk riteņbraukšana. Sacensībās no visiem 2000 dalībniekiem tikai kādi 100 mēģina cīnīties par pēc iespējas labāku rezultātu, pārējie uz sacensībām brauc, lai pārbaudītu savus spēkus," norāda J.Aleksāns.

 

Nākamie sacensību posmi būs Tukumā, Ērgļos un Smiltenē.

 

"Ja ir vēl kādi gulbenieši, kas vēlas pamēģināt savus spēkus šajā sporta veidā, ir aicināti sazināties ar mums. Mēs labprāt apvienotos - tad arī nokļūšana uz sacensībām būtu vieglāka. Turklāt, ja viss būs labi, nākamgad mēs varētu pieteikties sacensībām arī kā komanda. Tajā ir nepieciešami četri kungi, viena dāma un divi rezervisti," stāsta J.Aleksāns.

Pievieno komentāru

Sports