Startē veterānu sporta spēlēs

Bauskā 23.aprīlī norisinājās Latvijas Sporta veterānu savienības 53. veterānu sporta spēles klasiskajā spiešanā guļus, kurās Gulbenes novadu pārstāvēja septiņi dalībnieki.

Sieviešu grupā virs 40 gadiem svara kategorijā virs 63 kilogramiem 3.vietu ieguva Liene Ļebedeva (67,5 kg), 6.vietu ieguva Daiga Saveļjeva (50 kg). Senioru grupā virs 40 gadiem svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 2.vietu ieguva Sergejs Ļebedevs (142,5 kg). Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 2.vietu ieguva Arnis Mazurs (175 kg). Senioru grupā virs 50 gadiem svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Vilnis Lamsteris (127,5 kg). Svara kategorijā virs 120 kilogramiem 1.vieta - Andrejam Puķītem (150 kg). Senioru grupā virs 60 gadiem svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 3.vietu ieguva Jānis Pērkons (77,5 kg). Komandu vērtējumā Gulbenes novada komanda ieņēma 5.vietu.

Sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” pārstāvis Aigars Cīrulis stāsta, ka jau otro gadu pēc kārtas kluba veterāni pārstāv Gulbenes novadu veterānu sporta spēlēs svara stieņa spiešanā guļus.

“Šogad sacensībās piedalījās 90 atlēti no 15 novadiem, kas ir jauns dalībnieku rekords šajās sacensībās. Katrā svara kategorijā cīņas par godalgām bija ļoti smagas un spraigas, rezultāti bija ļoti blīvi, taču mūsu veterāniem izdevās iegūt 5.vietu komandu vērtējumā, kas ir ļoti labs rezultāts, jo komandu konkurence bija ļoti spēcīga - no 6.vietas līdz godalgām šķīra vien 4 punkti,” stāsta A.Cīrulis.

“Mums ir spēcīgi veterāni, taču šogad daudzi startē Latvijas kausa izcīņā, tādēļ viņiem ir ļoti liela slodze. Šīs bija otrās sacensības divu nedēļu laikā, kas viņiem neļāva šoreiz uzrādīt savus labākos rezultātus - tas viennozīmīgi būtu izmainījis komandu vērtējumu. Nākamgad centīsimies uzlabot rezultātu un sagatavot veterānus tieši šīm sacensībām. Esam gandarīti par veterānu startu, jaunajiem atlētiem ir, no kā ņemt piemēru, kā ir jācīnās un jātrenējas, lai sasniegtu rezultātus. Man ir liels prieks, ka mums novadā ir šādi veterāni un veterānes, kas nodarbojas ar smagu sportu un ar prieku ir gatavi startēt jebkurās sacensībās!” A.Cīrulis aicina visus atbalstīt atlētus 30.aprīlī, kad Gulbenes sporta centrā norisināsies Gulbenes novada čempionāts un Latvijas čempionāts spēka trīscīņā. Sacensību sākums paredzēts pulksten 11.30.

Pievieno komentāru

Sports