Startē vieglatlētikas sacensībās

Gulbenes novada sportisti pagājušajā nedēļā startēja gan Rīgas atklātajā čempionātā vieglatlētikā, gan arī Jēkabpils atklātajās vieglatlētikas sacensībās.

Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā notika 24. un 25.maijā. Vieglatlētikas treneris Voldemārs Mezītis informē, ka šajās sacensībās juniori startēja vienā vērtējumā ar pieaugušajiem. Ļoti veiksmīgi 100 metru skrējienā startēja Jānis Mezītis, kurš ar rezultātu 10,68 sekundes (noteica fotofinišs) izcīnīja 2.vietu. Ar jaunu personisko rekordu, 100 metrus veicot 11,68 sekundēs, 23.vietu ieguva juniors Linards Birznieks. 45.vietā ierindojās Oskars Lazdiņš (12,54 sekundes), 46.vietā Aivars Brezinskis (12,54 sekundes), 51.vietā - Jānis Guobis (12,90 sekundes). 200 metru skrējienā trešo labāko rezultātu priekšskrējienos uzrādīja J.Mezītis (21,72 sekundes), bet finālā nestartēja. Ļoti veiksmīgs starts padevās Kristapam Vējam - Āboliņam, kurš pieaugušo konkurencē izcīnīja 3.vietu 5000 metru skrējienā (16:26 minūtes) un pārliecinoši izpildīja Latvijas Olimpiādes normatīvu (treneris Aigars Bērziņš).

Jēkabpils atklātajās sacensībās vieglatlētikā Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas "C" un "D" grupas audzēkņi piedalījās 23.maijā. Treneris Ģirts Boks informē, ka Gulbeni sacensībās pārstāvēja septiņi jaunie sportisti.

"C" grupas meitenēm Jana Krastiņa 300 metros izcīnīja 3.vietu, savukārt 100 metros ierindojās 4.vietā. "C" grupas zēniem Valts Zaķis 100 metros ierindojās 10.vietā, Kristiāns Loķis uzrādīja 15. rezultātu un 19. pozīcijā ierindojās Gabriels Reinsons. 2000 metru skrējienā V.Zaķis izcīnīja 3.vietu. Augstlēkšanā G.Reinsons ierindojās 8.vietā. Tāllēkšanā K.Loķis ieņēma 11.vietu un G.Reinsons - 14.vietu.

"D" grupas meitenēm tāllēkšanā Alīna Antipova uzrādīja 14. rezultātu, 300 metru skrējienā viņai - 12.vieta un 100 metru skrējienā - 13.vieta. "D" grupas zēniem tāllēkšanā Kaspars Jurjāns ierindojās 24.vietā, Niks Ņikandrovs - 26.vietā. 100 metru skrējienā K.Jurjānam 29. rezultāts un N.Ņikandrovam - 30. rezultāts.