Startē vieglatlētikas sacensībās 1

Gulbenes novada jaunie vieglatlēti trenera Voldemāra Mezīša vadībā pēdējo divu nedēļu laikā ir startējuši dažādās sacensībās.

Madonas vieglatlētikas manēžā 7.februārī notika Madonas sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā, kur Gulbenes novadu pārstāvēja 11 sportisti.

Sacensībās juniori startēja vienā vērtējumā ar jauniešiem. 60 metru skrējienā 1.vietu izcīnīja Elvis Kamšs (7,0 sekundes), 3.vietu ieguva Roberts Bašķers (7,4 sekundes), 13.vietā ierindojās Jānis Guobis (7,6 sekundes), 17.vietā - Edgars Baldonis (7,8 sekundes), 18.vietā - Oskars Gailītis (7,9 sekundes), 22.vietā - Dāvis Kārkliņš (7,9 sekundes), 26.vietā - Ralfs Pajats (8,1 sekunde), 27.vietā - Kārlis Eniks (8,3 sekundes), 29.vietā - Dāvis Reuts (8,4 sekundes).

Jaunietēm, juniorēm 60 metru skrējienā 5.vietu izcīnīja Zane Ivanova (8,5 sekundes), 7.vietā ierindojās Dana Vasiļenko (8,7 sekundes).

60 metru barjerskrējienā 2.vietu ieguva D.Vasiļenko (10,9 sekundes, viņai arī 3.vieta tāllēkšanā (4,20 metri). 60 metru barjerskrējienā jauniešiem, junioriem 3.vietā ierindojās R.Bašķers (10,2 sekundes).

Tāllēkšanā 2.vietu izcīnīja E.Kamšs (6,08 metri), 7.vietā ierindojās E.Baldonis (5,56 metri) 17.vietā - O.Gailītis (4,84 metri), 20.vietā - K.Eniks (4,30 metri).

Pildbumbas (5 kilogrami) grūšanā 2.vietu izcīnīja E.Kamšs (14,65 metri), 11.vietā ierindojās R.Bašķers (11,60 metri), 15.vietā - D.Reuts (9,45 metri).

11.februārī Kuldīgā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā junioriem un jauniešiem. Uz šīm sacensībām no Gulbenes sporta skolas devās 7 vieglatlēti.

60 metru skrējienā junioriem 12.vietu ieguva E.Kamšs (7,59 sekundes), 18.vietā ierindojās Linards Buliga (7,64 sekundes - personiskais rekords), 27.vietā - Aivars Brezinskis (7,81 sekunde - jauns personiskais rekords), 36.vietā - D.Kārkliņš (8,07 sekundes), 40.vietā - J.Guobis (8,16 sekundes), 46.vietā - R.Pajats (8,41 sekunde). Diskvalificēts tika D.Reuts.

Veiksmīgi tika iesākts 4x200 metru stafetes skrējiens, taču ļoti neveiksmīga maiņa pēdējā posmā liedza ieņemt pietiekami labu vietu. Stafetē startēja E.Kamšs, A.Brezinskis, J.Guobis un L.Buliga. Treneris V.Mezītis piebilst, ka mūsu novada sportisti bija vienīgie sacensībās, kam nav vieglatlētikas manēžas, kur trenēties.

pri4eks par musu gulbenes jauniesiem.kam intrese sports.

pirms 8 gadiem, 2012.02.21 09:05